zachmurzenie duże
16°
16°
sobota
Reklama
fot. Magazyn Square
Wybory 2018: Krzysztof Smela zdecydowanym faworytem!
13 listopada 2017 r. | 12:40
17

Zakończył się pierwszy w historii Mykanowa sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Mykanów. Na rok przed planowanymi wyborami samorządowymi, w sondażu wyborczym wystartowało pięciu kandydatów oraz alternatywa w postaci "kogoś innego". Przez blisko dwa tygodnie oddaliście łącznie 458 głosów. W przyszłorocznych wyborach na Wójta Gminy Mykanów zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest były Wójt - Krzysztof Smela. Gdyby wybory odbyły się w ubiegłym tygodniu, Smela wygrałaby je zdecydowanie w pierwszej turze, uzyskując przy tym 58,17 proc. poparcia.

Daleko za jej plecami uplasował się kolejny kandydat. Jest nim "ktoś inny", czyli kandydat, którego nie wymieniłem w tym sondażu, który może liczyć na poparcie 18,30 proc. wyborców. To ogromny cios dla Wójta Dariusza Pomady, który znalazł się na trzecim miejscu. Nie dość, że Pomada przegrał wyraźnie ze Smelą, to jeszcze w gminie jest ktoś jeszcze, kto może liczyć na większe poparcie niż on. Pomada w przyszłorocznych wyborach uzyskałby 15,03 proc. głosów.

Mariusz Chudzicki znalazł się na czwartym miejscu w sondażu, z poparciem 6,32 proc. Najniższe poparcie uzyskali ex aequo Ignacy Palutek i Robert Kupczyk, po 1,09 proc.

Sondaż wyraźnie pokazuje, że przez ostatnie trzy lata gmina poszła w złym kierunku. Mykanów po rządami Pomady nie jest zbyt dobrze zarządzany, co widzą wyborcy. O ile Smela wystartuje za rok, to wygra.

PAWEŁ GĄSIORSKI17 odpowiedzi na “Wybory 2018: Krzysztof Smela zdecydowanym faworytem!”

 1. adik pisze:

  haha co to za śondaż co jedna osoba może kilka razy głosować, to tylko manipulacja

 2. adik pisze:

  ostatnio pan Smela też był zdecydowanym faworytem i efekt widzimy

 3. marcin pisze:

  Wygrana tego Pana jest możliwa tylko na tym stronniczym portalu. Aż razi w oczy przez kogo opłacanym. Ciekawe ile redaktorek dostaje pieniążków za pisanie takich głupot.

 4. maniek pisze:

  Poziom intelektualny redaktora pozostawia wiele do życzenia. Zanim takie głupoty się wypisuje, to dobrze sprawdzić w słowniku co oznacza pojęcie sondaż. Dla każdego choć trochę myślącego człowieka oczywiste jest że to jest zwykła sonda, w dodatku zmanipulowana.

 5. Olek pisze:

  Ból 4 liter u obroncow DP za 3,2,1…????

 6. JacekK pisze:

  hejterzy Pomady w akcji hehe

 7. Wyborca pisze:

  Wszystko jasne. Oby w naszej gminie się zmieniło !!

 8. Piotrek pisze:

  Redaktorku weż tego swojego Smele i spadajcie gdzie pieprz rośnie my już to jego bagno które stworzył Przerabialiśmy

  1
  1
 9. Nowy pisze:

  Ta a p. Smela umiał się wypowiadać że ho 🙂 😉 😉

 10. garfield7 pisze:

  Haha tak ja slyszalem jak sie Smela wypowiadal… oj mial do powiedzenia tyle ze sam przestal kumac co mowi w pewnym momencie 🙂

 11. garfield7 pisze:

  Ciekawe jest jeszcze to ze autor stawia teze… jak wystartuje to wygra… 0% Panie Gaska !!! Hehe
  Ciekawe czy po przegranej trzeba bedzie pracodawcy kase oddac 🙂 ale pewnie tym sie Pan juz tutaj nie pochwali 🙂

 12. Jarek pisze:

  Smela niech idzie na bezrobotne

 13. Mieszkaniec pisze:

  Mam nadzieję, że Pomada przegra te wybory,jego decyzje to jakiś żart. Nie wspominając już o wydawaniu kasy na wymyślone stanowiska i tworzenia etatów Niech ucieka razem że swoim giermkiem…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *