zachmurzenie duże
16°
16°
sobota
Reklama
Wójt zaprasza na koncert za 20 zł od każdego Mieszkańca!
05 września 2017 r. | 11:36
3

Bardzo dziwną politykę prowadzi Wójt Dariusz Pomada. 23 września Wójt organizuje koncert Andrzeja Rybińskiego w hali sportowej w Mykanowie. Za koncert z pewnością zapłaci gmina (wystąpiłem z zapytaniem do gminy), która jest jego organizatorem. Koncert będzie wydatkowany z pieniędzy publicznych - pieniędzy Mieszkańców.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby ten koncert był ZA DARMO. Niestety, mimo iż organizatorem imprezy jest gmina, a Wójt Gminy Mykanów sam na niego zaprasza, to żeby dostać się na koncert trzeba ZAPŁACIĆ 20 ZŁ.

Skoro za przyjazd Rybińskiego zapłaci gmina z pieniędzy Mieszkańców, to dlaczego od sponsorów (Mieszkańców) tego wydarzenia Wójt chce pobierać pieniądze? Czy gmina jest w tak złej sytuacji finansowej, że trzeba ją wspomagać dodatkowymi pieniędzmi Mieszkańców?

Z ferowaniem wyroków poczekam na potwierdzenie kosztów z gminy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 3 odpowiedzi na “Wójt zaprasza na koncert za 20 zł od każdego Mieszkańca!”

  1. Jarosław Śleszych pisze:

    bo dla niego liczy się tylko kasa

  2. Daniel S pisze:

    Jak Wójt zaprasza to może i zapłaci za bilet każdemu mieszkańcowi hehehehe
    a tak wogóle to jeszcze kiedyś były jakieś festyny a teraz to już nic się nie robi dla ludzi, zero koncertów gwiazd, wokoło się słyszy że ktoś coś organizuje a u nas jakiś badziewny festyn rycerski dla paru osób w Cykarzewie bez nawiązania do żadnych tradycji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *