zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Urząd ukrywa budżet na 2018 r. przed Mieszkańcami?
04 grudnia 2017 r. | 11:33
9

Do dziś na BIP UG Mykanów, ani na stronie internetowej Urzędu Gminy Mykanów nie pojawił się projekt uchwały budżetowej na 2018 roku. To tylko pokazuje jak bardzo budżet jest chroniony przez urzędników (tylko dlaczego?). Radni zapewne dostali projekt, ale Mieszkańcy nie mogą się z nim zapoznać.

Zadzwoniłem w tej sprawie do skarbnika gminy - Ewy Machoń, która sama nie wiedziała, co ma mi odpowiedzieć. Według niej nie dostała takiej dyspozycji, dlatego tego nie ma w BIP. Spróbowałem raz jeszcze, tym razem rozmawiałem z Wójtem Dariuszem Pomadą, którego gorąco poprosiłem o interwencję w tej sprawie. Obiecał, że to sprawdzi.

Zobaczymy ile warte jest słowo Wójta.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Urząd ukrywa budżet na 2018 r. przed Mieszkańcami?”

 1. JacekK pisze:

  co jest takiegio w tym budżecie ??

 2. Wyborca pisze:

  Pewnie długi i kredyty

 3. adik pisze:

  Gmina Mykanów nie podnosi podatków !!!
  Na ostatniej sesji 1 grudnia 2017r. Radni zdecydowali o utrzymaniu wszystkich stawek podatków na tym samym poziomie.Stało się tak pomimo tego,że wskaźniki inflacji (według GUS) na wrzesień 2017 wynosiły nawet 2,2 proc.Dlaczego pan redaktor o tym nie napisze???Albo o stacji pogotowia w Mykanowie?!!!Jest pan strasznie stronniczy, to źle o panu świadczy jako człowieku!!!

 4. Piotrek pisze:

  Przeszkadza Wam powiew świeżego powietrza zmiany które następują powoli Które zmieniają poprzednią zgnieliznę trzeba trochę czasu i wytrfałości gmina potrzebuje wielu zmian PRZEDE WSZYSTKIM PERSONALNYCH -cIERPLIWOŚCI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *