zachmurzenie małe
21°
21°
sobota
Reklama
Co ukrywa Dariusz Pomada?
11 lipca 2017 r. | 13:52
9

W czerwcu wystąpiłem do Urzędu Gminy Mykanów o udostępnienie informacji publicznej w zakresie dokumentów źródłowych dotyczących wszystkich delegacji służbowych Wójta Gminy rozliczonych za okres od 1 stycznia 2016 roku do 31 grudnia 2016 roku. Niestety, Wójt odmówił mi udzielenia tej informacji, zasłaniając się ochroną prywatności.

Czy Dariusz Pomada ma coś do ukrycia? Czy wyjazdy służbowe były nie do końca służbowe? Jak wiecie, delegacje nie są wpisywane w oświadczenie majątkowe. Są włodarze, którzy rocznie na tym "zarabiają" nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jak jest w przypadku włodarza gminy Mykanów?

Z pewnością sprawa będzie miała ciąg dalszy, bo odwołałem się od decyzji Wójta do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

Poniżej znajdziecie odmowę Wójta w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
9 odpowiedzi na “Co ukrywa Dariusz Pomada?”

 1. obserwator pisze:

  zastanawiam się Panie Pawle, co Pan chce osiągnąć takimi tekstami. Czy działa Pan na zlecenie byłego wójta Mykanowa? Pomada jaki jest taki jest, ale w odróżnieniu od poprzednika przyjmie każdego w swoim gabinecie, każdego wysłucha i każdemu stara się pomóc. I tyle w tym temacie…..

  5
  3
 2. Tytus pisze:

  Może to kwestia uczciwości, a nie unikania udostępniania takich informacji. Czy nasz wójt coś ukrywa????? Może chodzi o te wyjazdy w góry?

 3. obserwator pisze:

  Rola Wójta jest taka, że musi reprezentować Gminę. Również poza jej granicami – taką ma pracę. W porównaniu z byłym włodarzem i tak nie szaleje za bardzo z wyjazdami. Smela miał przecież wicewójta, Pomada nie, nawet jak Gminę jekiś jego jakiś wyjazd coś kosztował, to na pensji wicewójta i tak zaoszczędzono kupę kasy.
  Dla mnie ten portal szuka taniej sensacji – zupełnie nie potrzebnej – tylko po co?
  Według mnie już ktoś za jego pomocą zaczął kampanię wyborczą Domyślacie się kto?

  3
  2
 4. mieszkaniec pisze:

  Obserwator to aby nie przypadkiem Pan Pomada albo ktoś z jego bliskiego otoczenia, bardzo łatwo można to wywnioskować, a Pomada zapewne przegra tą sprawę bo jako funkcjonariusz publiczny powinien bez obaw udostępnić te informacje gdyby był “czysty”. Kombinowanie zapewne nic mu nie da i wyjdzie wkrótce na jaw jak załatwia się prywatne sprawy jeżdżąc samochodem za pieniądze podatników.

  1
  1
 5. obserwator pisze:

  nie jestem wójtem, chociaż taka fucha by mi pasowała 🙂
  nie jestem również z otoczenia wójta, ale jako mieszkaniec gminy potrafię trzeźwo spojrzeć na to co się dzieje. Mnie tam się ten Pomada podoba, przynajmniej idą jakieś inwestycje – kto po gminie trochę pojeździ, przeczyta BIP urzędu -na pewno zauważy. Zastanawiam się w ogóle nad tym, czemu ma służyć ta strona. Przecież tutaj są tylko i wyłacznie wywlekane tak zwane “afery”, a nie pisze się nic o tym, co się w gminie robi. Nie rozumiem tego, no ale cóż……

  3
  1
 6. Zoska pisze:

  Nie na zastępcy ale połowę jego pensji bierze sam oprócz oczywiście swojej czemu tego nikt nie napisze!!!!!! Jest przy korycie i tylko to się dla niego liczy…. Może i przyjmie każdego w swoim gabinecie ale w jaki sposób?????? Cham i gbur…. Nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku nikt go tam na siłę nie pchal za grosz kultury osobistej człowiek na takim stanowisku a nic sobą nie reprezentuje!!!!! Jak ma być dobrze w tym kraju jak mamy takie władze i te większe i te mniejsze??!! Chu… A nie wójt!!!

  3
  3
 7. Wyborca pisze:

  Najgorszy wójt w historii naszej gminy

  4
  2
 8. .Wyborca pisze:

  Coś się dzieje hmm. Widać drogi itd. jednak czy to zasługa wójta? To już musiało być zrobione i nie miał wyjścia, tym bardziej że zaraz wybory. Moim zdaniem ten człowiek jest fałszywy. Niszczy wszystkich i wszystko co nie jest po jego myśli. Ludzi traktuje jak śmieci nie wspominając że stanowiska obstawia swoimi i nie liczą się kompetencje tylko znajomości. Efektem tego jest to co dzieje się w gminnych szkołach gdzie nauczyciele pomiatają innymi bez tzw. pleców.

  1
  1
 9. Mieszkaniec gm pisze:

  Zachowanie ponizej wszelkich zasad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *