zachmurzenie duże
18°
18°
poniedziałek
Reklama
Szlachetna Paczka szuka lidera w Mykanowie
19 czerwca 2018 r. | 10:19
0

Ruszyła rekrutacja Liderów do SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI – znanych w całej Polsce wolontariatów organizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA. Kandydaci mogą zgłaszać się do 30 czerwca.

Paczka i Akademia szukają prawie tysiąca osób – lokalnych herosów, którzy poprowadzą rejony i kolegia w całej Polsce. To ważny moment w programach, bo tylko tam, gdzie teraz znajdzie się lider, dotrze pomoc do potrzebujących rodzin i dzieci.

Kim jest Lider?
Lider jest sercem programów w każdym z rejonów i kolegiów w całej Polsce. Ma odwagę i energię – zarządzając zespołem Wolontariuszy w swojej okolicy, wpływa na otoczenie i zmienia historie życia ludzi w potrzebie. Lider nie jest bierny i aktywnie kształtuje swoje najbliższe otoczenie.

Zadaniem Lidera jest całoroczne zarządzanie projektem – SZLACHETNĄ PACZKĄ lub AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI – w miejscu swojego zamieszkania. Lider rekrutuje wolontariuszy i koordynuje ich pracą. Celem całego zespołu jest odnalezienie najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci z problemami, a potem połączenie ich z darczyńcami chcącymi przygotować dedykowaną dla nich pomoc. W tamtym roku w całej Polsce pomoc otrzymało ponad 20 tysięcy rodzin.

Jak się zgłosić?
1. Wypełnij krótki formularz TUTAJ
2. Przyjedź na szkolenie, gdzie dowiesz się wszystkiego o byciu Liderem.
3. Przejdź przez rozmowę rekrutacyjną.
4. Podejmij decyzję o rozpoczęciu największego wyzwania swojego życia.
5. Podpisz umowę i zacznij działać!
Rekrutacja Liderów potrwa do 30 czerwca. Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę lokalizacji, kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Nie zwlekaj!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *