Zgodnie z zapowiedziami w kampanii wyborczej, Wójt Dariusz Pomada stara się o budowę przejścia pod trasą szybkiego ruchu pomiędzy miejscowościami Grabowa a Borowno, która planowana jest w ciągu drogi powiatowej. A starania już w 2004 roku rozpoczął Wójt Krzysztof Smela.
Sprawa ciągnie się już przez kilkanaście lat. Mimo swoich znajomości w Prawie i Sprawiedliwości, mimo licznych obietnic wyborczych w tym zakresie, Wójt Pomada jest bezradny.
Dostałem z gminy wszystkie pisma, jakie były kierowane w tej sprawie. Ich treść znajdziecie poniżej, a korespondencję możecie ściągnąć STĄD.
PAWEŁ GĄSIORSKI
Pomada jest za mały na załatwienie tego
TWOJ * JEST ZA MALY
heh a co załatwił wójt smela który miał ogromne znajomości w PSL!!! Cała nadzieja w Pomadzie
Przepraszam Wójta Gminy Mykanów za umieszczenie na stronie zyciemykanowa.pl obraźliwych i niezgodnych z prawdą wpisów dotyczących Wójta Gminy Mykanów oraz za podszywanie się pod Wójta Gminy Mykanów pod nickiem “Pomada Dariusz”.