bezchmurnie
17°
17°
czwartek
Reklama
Słoneczna w Mykanowie oddana z drobnymi poprawkami
19 grudnia 2017 r. | 08:13
4

Radny Włodzimierz Rębiś uczestniczył w odbiorze prac związanych z oddaniem do użytku remontowanej ulicy Słonecznej w Mykanowie. Odbioru dokonali przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Częstochowie, Zarządu Dróg, Urzędu Gminy Mykanów oraz wykonawcy firmy Larix.

Droga została odebrana i dopuszczona do użytkowania. W trakcie odbioru ustalono następujący zakres poprawek do wykonania:
- wyłożenie kostką przystanku PKS przy szkole
- położenie kostki stanowiącej dojście do krzyża znajdującego się przy skrzyżowaniu z ulicą Spacerową
- naprawa oraz utwardzenie pobocza ul. Spacerowej i Cichej, które zostały uszkodzone w wyniku korzystania z tej drogi przez samochody firmy Larix
- wykonanie z kostki granitowej brakujących boków przepustów na skrzyżowaniu ul. Słonecznej i Spacerowej.
- uzupełnienie piaskiem chodnika i wjazdów do posesji (w brakujących miejscach)
- z uwagi na porę roku, wiosną zostaną wykonane prace związane z poprawieniem chodnika tj. zlikwidowaniem widocznej i dużej przerwy pomiędzy krawężnikiem a kostką chodnika, poprawienie zapadających się krawężników i kostki- również na wjazdach do posesji.

Wiosną zostanie także wykonany przegląd, który pokaże po okresie zimowym jakie prace trzeba będzie wykonać. /fb Włodzimierz Rębiś/4 odpowiedzi na “Słoneczna w Mykanowie oddana z drobnymi poprawkami”

 1. Wyborca pisze:

  Panie radny niech pan to śledzi dalej

 2. Jaaa pisze:

  Masakra mostki sie zapadaja jakby wogol nie byly utwardzone

 3. Jarek pisze:

  kostka położona w cały świat

 4. Komentator pisze:

  Latem panowie z firmy ,,Larix,, siedzieli na rowach i sie opalali a gdy zrobilo sie tylko zimno to wszystko ,,na leb na szyje,, by tylko wyrobic sie w czasie i oto sa efekty ich pracy… marne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *