zachmurzenie małe
21°
21°
sobota
Reklama
BIP UG Mykanów
Ruszył przetarg na termomodernizację budynku remizy OSP w Borownie
17 października 2017 r. | 13:15
7

Urząd Gminy Mykanów ogłosił przetarg na termomodernizację budynku remizy OSP w Borownie. Termin zakończenia prac został ustalony na 29 czerwca 2018 roku.

Zakres prac obejmuje roboty rozbiórkowe, roboty budowlane, izolacja fundamentów docieplenie stropu ostatniej kondygnacji , modernizacja dachu i zadaszenia nad wejściami , wymiana częściowa stolarki okiennej i drzwiowej, bram garażowych , ocieplenie elewacji , ocieplenie elewacji , zagospodarowanie terenu. Zakres prac obejmuje również roboty elektryczne.

Otwarcie ofer w przetargu nastąpi 27 października.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Ruszył przetarg na termomodernizację budynku remizy OSP w Borownie”

 1. Kycha pisze:

  Buduja w borownie a pieniadze wychodza z kieszeni mykanowa! Zainwestujcie w szkole i przedszkole, w hale bo na nia zabraknie pieniedzy. A tak to nasza gmina powinna zmienic nazwe na kredytowo.
  borze widzisz i nie grzmisz!

 2. Jaśko Nowak pisze:

  Wiedziałem że się tutaj wypowiesz. Do szkoły to ty powinieneś iść nieuku jeden. Nie znasz się to się nie wypowiadaj. Jak coś budują, to muszą mieć na to środki. Z pustego to i Salomon nie naleje. Nie widziałeś w jakim sranie jest to OSP. Gmina kwitnie, tylko niektórzy ludzie są ślepi….

 3. Kycha pisze:

  Kij ci do mojej edukancji, purchawo jedna! Nawet glupi by zauwazylrosnoce ceny w sklepach, a to wszystko przez wasze kochane pis i waszego super wojta.tylko kredyty bierzecie innam karzecie splacac! Wszystko u nas rosnie, niwe bydynki, stacja ratunkowa a najbardziej ro zadluzenie. Ty jestes slepy prosze pana. Ty i tobie podobni!

 4. Jaśko Nowak pisze:

  Ja ślepy? Mam prawie 60 lat na karku i jak długo mogę, tak długo będę wspierał i popierał PiS i Solidarność, a także naszeg, wybranego demokratycznie, Wójta. Pan tu bojkot prowadzisz! Kredyty i podeyżki cen? A za PO to jak było? A 500+ to nasza szanowna partia nie wprowadziła? Posłuchaj pan wiadomości, to się może czego mądrego dowiesz! Boże! Widzisz i nie grzmisz!

 5. Wyborca pisze:

  Czyli kredyt goni kredyt

 6. powodzenia pisze:

  Ludzie kur…. Ok fajnie że się robi ale zobaczcie sobie datę na projekcie pomada ma z tym tyle samo wspólnego co zegarek w pksie z Londyńskim Big B
  enem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *