umiarkowane opady deszczu
20°
20°
piątek
Reklama
Rodzina poszkodowanego w wypadku w Wierzchowisku prosi o pomoc
19 czerwca 2019 r. | 10:11
12

Skontaktowała się ze mną rodzina poszkodowanego w śmiertelnym wypadku na DW483 w Wierzchowisku. Z uwagi na to, iż potrzebne są wszelkie informacje, zdjęcia lub nagrania z tego wypadku, zwracam się w imieniu rodziny poszkodowanego o pomoc w zebraniu materiału dowodowego i przekazania go Policji.

"Głównie szukamy momentu samego wypadku, czy żona pana z BMW z nim jechała, albo jak wyprzedzał wszystkie samochody po kolei z Częstochowy. Po prostu cokolwiek"

Kontakt z rodziną pod e-mailem b-magda_87@o2.pl.12 odpowiedzi na “Rodzina poszkodowanego w wypadku w Wierzchowisku prosi o pomoc”

 1. MyCraf pisze:

  Kurczę gdybym miał jakieś nagranie to sam chętnie bym wyslal rodzinie. Powodzenia!

 2. Ja pisze:

  Dziadzia już kombinuje ? Było do przewidzenia. Aż huczy do okola że się wywinie

  14
  2
  • Paulina pisze:

   Dlatego potrzebne są nagrania, jak pędził jak wariat. Trzeba pomóc rodzinie poszkodowanych, żeby ten pan nie skrzywdził już żadnych ludzi! Dla takiego starszego to rower A nie samochód jeszcze taki jak BMW!!!!!!!

   13
 3. Bmw pisze:

  A jak się ma nie wywinąć mając taką kasę. A biedny chłopak już się nie obroni. Mam nadzieję że drugi który przeżył będzie walczył o honor i grubą kasę na swoje leczenie

  11
 4. Wiola pisze:

  Oby się znalazł ktoś z nagraniem , bo pewnie dla sądu nie wystarczy to że wyprzedzał na skrzyżowaniu na trzeciego i pędził jak wariat .
  Dokładnie tak jak wyżej napisano dla takiego człowieka to rower a nie maszyna z takim silnikiem , bo tacy ludzie uważają że im wszytko wolno 🙁

 5. Zbig pisze:

  Czy coś wiadomo na temat zarzutów dla sprawcy wypadku? Czy zostały postawione, czy ktoś coś wie?

 6. Regina pisze:

  Cisza już chłopak ostygł temat ucichł a pan chodzi wolno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *