zachmurzenie duże
-2°
-2°
sobota
Reklama
fot. Lidia Burzyńska facebook
Przyszłoroczna dziura w budżecie wyniesie ok. 4,5 mln zł. Będzie kolejny kredyt!
23 listopada 2022 r. | 11:44
1

Wójt Gminy Mykanów przedstawił projekt budżetu na 2023 rok. Wójt przewidział po stronie dochodów kwotę w wysokości 79 443 174 zł, a po stronie wydatków 83 940 060 zł.

W przyszłym roku, według planu, za samą obsługę długu gminy, mieszkańcy zapłacą 2 510 000 zł.

W budżecie powstanie deficyt budżetowy w wysokości 4 496 886 zł. Zostanie on spłacony wolnymi środkami i przychodami oraz kolejnym kredytem w wysokości 2 979 486 zł.

Z propozycją budżetu można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Przyszłoroczna dziura w budżecie wyniesie ok. 4,5 mln zł. Będzie kolejny kredyt!”

  1. Wladze na ul Samorzadowej pisze:

    Mamy takie wladze na jakie zaslugujemy i jakie spoleczenstwo wybralo ! Pytanieï te kredyty czy nie z Banku w ktorej Przewodniczacy Rady jest w Nadzorze? Dlaczego Wojt nie mowi il Rada ile pieniedzy wyrzuciki w bloto bo Plan kanalizacji w Rybnej nie zrealizowano mowa o tym z 2017 roku nie 280 tys ? Ile takich inwestycji nie zrealizowanych za pieniadze podat’nikow ,ktore w szufladach spoczywaja? Prawo i Sprawiedliwosc w GM Mykanow to kpina ? Jak dlugo Samorzad na Ul.Samorzadowej 1 tereny pod inwestycje przyjmuje bez odszkodowan ? Czy w normalnym kraju w ktorym sa ustalone Prawa i Reguly mamy Konstytucje ,Prawo wlasnosci dlaczego przez wladze w Mykanowie te Ustawy ,ktore maja chronic obywateli sa nierespektowane ? Ile jeszcze Fitnesow i Placow Zabaw zbuduja Radni ? W Nowej Rybnej W Rybnej w Kuznicy Lechowej mieszkancy od 30 lat prosza o melioracje bo ich domostwa sa podtapiane i zalewane? Juz teraz Rzeka Sekawica nie przyjmuje nadmiaru wody po rozbudowie oczyszczalni ! Moze powinni Radni znalezc inne rozwiazania moze plan na Scalenie w Rybnej gdzie mapy i operatory nie sa zgodnie z Aktami Notarialnymi ? Ile jeszcze inwestycji beda Wlodarze planowac narazajac mieszkancow na straty ? Jednemu zaplaca drugiemu nie ? Prawo i Sprawiedliwosc w GM Mykanow jest tylko sloganem ! Moze najpierw lustracja ,scalenie ,rekompensaty za grunty pod ul Prosta w Nowej Rybnej w ulicy Brzozowej w Rybnej ! A pozniej Planowanie i konsultacje spoleczne ! Prosze aby mieszkancy nie oddawali swoich tetenow gratisowo pod inwestycje ! Prosze aby zanim podpisza zastanowili sie co podpisuja a jesli nie rozumieja zeby skozystali z poradyu Notariusza lub Prawnika .Inwestycje sa potrzebne ale dla wszystkich a nie dla wybranych ! Dyskryminacja i pomijanie w planach czesci mieszkancow oraz nie placenie za ich grunty jest nie zgodne z Konstytucja i Dyrektywami Uni

    1
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *