umiarkowane opady deszczu
20°
20°
piątek
Reklama
Pozimowa naprawa asfaltu za 130 tys. zł
09 lipca 2021 r. | 10:32
0

Rozstrzygnął się przetarg na wymianę nakładek asfaltowych na kilku ulicach w Łochyni, Woli Hankowskiej i Woli Kiedrzyńskiej. Gmina na ten cel przeznaczyła 140 000 zł.

Przetarg wygrała RAFALIN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, która zaoferowała za wymianę nowych nakładek 130 578,03 zł oraz okres 36-miesięcy gwarancji.

W ramach inwestycji zostaną wykonane:

Łochynia ul. Słoneczna i Akacjowa – długość 565mb ,szerokość jezdni 3,5m ; uzupełnienie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych ( 5% powierzchni) , wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych – warstwa ścieralna grubości 4 cm po zagęszczeniu, ścięcie i wykonanie poboczy z destruktu szerokości 0,5m po każdej stronie;
Wola Hankowska ul. Leśna – długość 190mb, szerokość jezdni 3,0m, uzupełnienie istniejących ubytków z mieszanek mineralno-bitumicznych ( 5 % powierzchni) , wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych – warstwa ścieralna grubości 4 cm po zagęszczeniu , ścięcie i wykonanie poboczy z destruktu szerokości 0,5m po każdej stronie, regulacja studzienek;
Wola Kiedrzyńska ul. Polna – długość 135mb, szerokość 4m, wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego grubości 8 cm, wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych – warstwa wiążąca grubość 4cm po zagęszczeniu, i warstwa ścieralna grubości 4 cm po zagęszczeniu , ścięcie i wykonanie poboczy z destruktu szerokości 0,5m po każdej stronie, regulacja studni.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *