zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Pomada zarabia najwięcej w powiecie częstochowskim!
07 września 2018 r. | 10:05
16

Wójt Dariusz Pomada doprowadził gminę Mykanów do największego zadłużenia w powiecie częstochowskim. Mimo to, Pomada jest najlepiej zarabiającym Wójtem w powiecie. Pomada tylko w ubiegłym roku z tytułu umów o pracę zarobił łącznie 182 474,35 zł. Dla porównania, Prezydent Łodzi - Hanna Zdanowska zarobiła w ubiegłym roku "tylko" 161 588,80 zł.

Poniżej znajdziecie oświadczenie majątkowe Pomady. Co ciekawe, urząd do dziś nie opublikował oświadczenia majątkowe, twierdząc, że nie wróciło do nich z Urzędu Skarbowego. Bez większych problemów otrzymałem to oświadczenie ze Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

PAWEŁ GĄSIORSKI16 odpowiedzi na “Pomada zarabia najwięcej w powiecie częstochowskim!”

 1. zbynio pisze:

  to ladnie ziomus przytula mamony

  10
  14
 2. Ciekaw pisze:

  lata temu dochody wojta Smeli wyniosly 180 391,15 (zrodlo: http://www.mykanow.4bip.pl/index.php?idg=9&id=455&x=1&y=17). A nalezy zauwazyc, ze przez ten czas byl spory wzrost wynagrodzen i oczywiscie wojt Smela mial zastepce. Nieznaczny wzrost wynagrodzenia na stanowisku wojta. Dlaczego Pan Gasiorski pominal tak wazne informacje. Czy to jest rzetelne dziennikarstwo? Już zaczyna się krytyka dla krytyki

  21
  8
  • Sm pisze:

   Smela tyle dostawał po dwudziestu latach pracy jako wójt a ten nierób po 3 i za co? Napisz obiektywnie za co.

   12
   16
   • Ciekaw pisze:

    Za co? Trzeba byc bardzo slepym aby nie widziec.
    Czyli wnioskuje, ze wynagrodzenie dostaje sie tylko za staz wojtowania. Nie trzeba nic robic jak Pan Smela, tylko byc i juz sie wynagrodzenie nalezy. Widze, ze w polemike nie ma co sie wdawac, bo brak merytorycznych argumentow z Pana/Pani strony, tylko jak wspomnialem krytyka dla krytyki. Pozdrawiam

    23
    9
    • Ciekawski pisze:

     Szanowny Kolego, ja też zapytam za co. Mieszkam i żyje w gminie kilkadziesiąt lat i nie widzę tego, co ty chcesz nam wmówić. Inwestycje poprzedniego wójta było widać, a ten korzysta tylko z inwestycji na drogach powiatowych lub autostradzie. Ale to nie są jego inwestycje. Do tego to ogromne zadłużenie, które będzie musiał spłaca mój syn, bo jest na kilkanaście lat do przodu. Jesteś ślepy i głuchy, że tego nie widzisz?

     14
     20
    • mieszkaniec gminy pisze:

     To najwyraźniej jesteśmy ślepi!!! Totalna miernota w działaniu, gmina funkcjonuje tak aby nie utonąć. Każde wnioski o dofinansowania są albo odrzucane albo źle wypełnione. Gdzie inwestycje dające rozwój i pracę dla mieszkańców. Możesz bronić wójta- nikt ci tego nie odbierze, ale troszkę obiektywizmu, żeby się nie ośmieszać!!!

     10
     12
 3. Sylwia pisze:

  Skoro takie wielkie pieniądze to jak nic Panie Pawle musi Pan wystartować na Wójta. Wszystkim innym zazdrośnikom też to radzę 😉

  21
  9
 4. Fox pisze:

  Ciekawe,czy ten pseudosamorzadowiec znów będzie chodził po chatach

  6
  11
 5. Maria pisze:

  No tak, to już teraz wiem dlaczego moja córka ma w szkole łączone lekcje na niektórych przedmiotach ( co uważam za skandal!)podobno oświata szukała oszczędności. Teraz wiadomo na co. A raczej na kogo. Proponuję niektóre stanowiska w urzędzie połączyć w ramach tych oszczędności. Dzieci mogą to urzędnicy tym bardziej!

  9
  9
 6. leon pisze:

  Gdzie ten salon Piękności Psów Panie Pawle??

  5
  6
 7. bogdan pisze:

  łączenie roczników w przedszkolach uważam że jest inwestycją/oszczędnością najgorszą z możliwych a u nas niestety tak się dzieje aby starczało na spłacanie rat kredytu, ja sie pytam gdzie są dofinansowania? prawie wszystko uwalone w konkursach i zostają tylko kredyty

  5
  5
 8. Sylwia pisze:

  Staram się nie mieszać w politykę, ale na pewno nie chciałabym tych piętnastu tysięcy i nie chciałabym być Wójtem. Ile by Wójt nie zarabiał to dla jego przeciwników zawsze to będzie za dużo. Ja nie analizuję czy to dużo czy mało, ale jeżeli ktoś uważa że to taka super posadka z ogromnymi zarobkami no to koniecznie radzę tym osobą wystartować w wyborach i zostać Wójtem, tyle w temacie 😉

  15
  4
 9. Ania pisze:

  To nie Wójt Pomada doprowadził naszą gminę do takiego zadłużenia! To poprzednik swoim nieudolnym rządzeniem tego dokonał! Dlaczego nie pisze pan o tym ja całkiem niedawno groził nam komisarz, przez pana S. -wtedy kiedy on jeszcze był wójtem!? To ile mamy do spłacania długów po poprzedniku, pan nie widzi?! Mieszkam tu, żyję od zawsze, a pan nic o tym miejscu nie wie! W naszej gminie przez ostatnie 4 lata zmieniło się tak wiele, jak nigdy do tej pory! Powstały nowe hale sportowe, boiska przy szkołach, zakupiony został budynek , w którym powstanie przychodnia lekarska, a to tak ważne dla nas mieszkańców (szczególnie starszych ludzi ), nowi inwestorzy przy autostradzie (a to pieniądze dla gminy-dzięki nim spłacimy długi po poprzedniku w szybkim tempie!), ilość dróg wykonanych za tej kadencji-proszę podać mi choć jedną gminę, w której tyle się dzieje! Mało?! I owszem zaciągnięte zostały nowe kredyty, bo jak inaczej moglibyśmy skorzystać z pieniędzy unijnych-nie zna się pan na tym-wcale! Więc manipuluje pan faktami, kłamie i oczernia człowieka, który ma wielkie serce i jest niezwykle inteligentną osobą, a co najważniejsze-jest po prostu DOBRYM CZŁOWIEKIEM! Panie Gąsiorski, może kiedyś się pan opamięta… Pan Pomada i ludzie, którzy Go znają i popierają, nie zniżają się do poziomu, który pan niestety reprezentuje!

  15
  8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *