zachmurzenie duże
18°
18°
poniedziałek
Reklama
Internet
Podatki bez zmian. Bez szans na obniżkę!
06 grudnia 2017 r. | 08:42
9

Nie udało się zmniejszyć podatków w gminie Mykanów. Radni mimo pomysłu części mieszkańców, nie zmienili stawek podatkowych. Według Wójta gmina jest w doskonałej kondycji finansowej, co zatem stało na przeszkodzie? Ano właśnie ta kondycja finansowa. Wójt nie chciał zmieniać stawek podatkowych przez przyszłorocznymi wyborami samorządowymi. Podobnie radni.

Dlaczego zatem ich nie obniżyli? Powód jest prosty, powstałaby dodatkowa dziura w budżecie, którą trzeba byłoby zatkać kolejnym kredytem. A przed wyborami tylko furiat może sobie na to pozwolić.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Podatki bez zmian. Bez szans na obniżkę!”

 1. adik pisze:

  Mimo inflacji gmina (jako jedna z niewielu) nie podnosi podatków, i w przeciwieństwie do poprzednich władz.Brawo wójt !!!

 2. Piotrek pisze:

  Odpoczywamy wreszcie od tego co było zmiany idą powoli ale wreszcie żyjemy tak trzymać Panie Wójcie

 3. garfield7 pisze:

  Tak jest ! Koniec tego co bylo, ta kadencja pokazuje ze idziemy w dobrym kierunku. Z checia zobacze nazwisko Smela na karcie wyborczej a potem wynik 0%… ludzie w koncu zobaczyli ze zatwardzenia mozna likwidowac, mam tu na mysli uklady poprzednikow. Jeszcze sie trzeba zabrac za pewne personalia i bedzie git 🙂 ludzie potrzebuja spokoju i pewnosci ze nikt ich nie robi w ciula… a obecnie moga spac w spokoju bo bardziej uczciwie sie nie da. W przeciwienstwie do tego co bylo.

 4. Olek pisze:

  A w ciula to robisz się sam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *