bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
OSP Mykanów i OSP Stary Kocin nominowane do Florianów 2018!
27 kwietnia 2018 r. | 17:41
1

Kapituła konkursowa wybrała nominowanych do Strażackich Oscarów. Finalnie do Konkursu zgłoszono aż 256 inicjatyw z całej Polski w XI kategoriach. W tym roku wszystkie złożone projekty zakwalifikowały się do oceny pod względem formalnym. W II Edycji Strażackich Oscarów Ochotnicze Straże Pożarne zrealizowały samodzielnie aż 102 prospołeczne inicjatywy, a 145 przedsięwzięć powołano do życia wspólnie z partnerami (samorządami, organizacjami pozarządowymi, lokalnymi instytucjami, pracodawcami oraz innymi podmiotami).

Wśród nominowanych znalazły się dwie jednostki OSP z gminy Mykanów. W kategorii "Sport, rekreacja i turystyka - zrealizowane samodzielnie" nominację otrzymała OSP Mykanów za inicjatywę "Cross Zapaleńców - bieg terenowy z przeszkodami". Druga nominację w tej samej kategorii za zrealizowaną z partnerami imprezę otrzymała OSP Stary Kocin za inicjatywę "Rajd Rowerowy po Ziemi Kocińskiej".

Kapituła konkursowa nominowała do nagrody głównej najlepsze projekty spośród nadesłanych inicjatyw, a następnie podczas Gali Finałowej ogłosi zwycięzców w każdej z kategorii. Zwycięzcy otrzymają prestiżową statuetkę oraz atrakcyjne nagrody. Uroczysta Gala Finałowa odbędzie się 11 maja 2018 r. w Hali TORWAR w Warszawie. Tego właśnie dnia zostaną wyłonieni oraz nagrodzeni zwycięzcy Strażackich Oscarów 2018, których prospołeczne inicjatywy zostały najlepiej ocenione.Jedna odpowiedź do “OSP Mykanów i OSP Stary Kocin nominowane do Florianów 2018!”

  1. Wyborcza pisze:

    Brawo Wy

    2
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *