pochmurnie
piątek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Dariusz Pomada ponownie najgorszy
21 czerwca 2020 r. | 14:06
4

266 głosów oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepszy okazał się Grzegorz Stanek, najsłabszy był Wójt Dariusz Pomada.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Dariusz Pomada ponownie najgorszy”

 1. Tomasz pisze:

  Kolejny raz? GRATULACJE ????

  5
  4
 2. Tomasz pisze:

  ? GRATULACJE ????

  5
  3
 3. Ala pisze:

  żadna nowość, to co zrobił z gminą to porażka. Na transport pieniędzy nie ma a na premie dla urzędników za “dyspozycyjność” były.

  5
  4
 4. Franek pisze:

  Łaskę zrobił bo dzieci chce zawieść po świadectwa. Żenada. Szkoda oceniać bo wójt ocenę zero ma dla mieszkańców.

  4
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *