zachmurzenie małe
21°
21°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Wójt Dariusz Pomada najgorszy
14 czerwca 2020 r. | 10:03
13

260 głosów oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepszy okazał się Grzegorz Stanek, najsłabszy był Wójt Dariusz Pomada.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.13 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Dariusz Pomada najgorszy”

 1. Ola pisze:

  Brawo, po raz kolejny wójt najgorszy. Panie wòjcie babcia ma we wtorek wyczekany wizytę u lekarza specjalisty. Muszę brać urlop aby ją zawieść do Częstochowy. Może Pan będzie to robił za taxi?

  17
  4
 2. Pablo pisze:

  GRATULACJE ??

  24
  4
 3. Urszulanek pisze:

  Transportu nie ma, ale oświetlenie hybrydowe na Borownie będzie ???

  19
  4
 4. Wyszło szydło z worka pisze:

  Proszę nie zapomnieć się pochwalić tym odciągnięciem na otwarciu festynu i potańcówce z kołem gospodyń.

  13
  3
 5. VELVET pisze:

  Najgorsze że ma kadencję do 2023, gmina pójdzie z torbami a młodzież będzie jeździć rowerem do szkoły

  15
  3
 6. telimena pisze:

  Co do transportu, to wójt odsyła do radnych a radni do wójta. Wszyscy tam są nieudolni i bezradni. Najgorsza rada i wójt od lat!

  20
  4
 7. betka pisze:

  I tu masz rację.Najgorsza. Zero kontroli nad budżetem, zatrudnianiem ludzi w urzędzie i w szkołach. To co powie szefo to się robi i uchwala. A co z obietnicą budowy przedszkola w Cykarzewie. Dzieci gniotą się w starym budynku ale co tam trzeba budować w Radostkowie a wcześniej w Borownie. Ciekawe ile jest dzieci w I klasie w Radostkowie . Jak tam inwestycja w Kokawie za 650 000? A o Wierzchowisko musi zadbać, żeby w kolejnych wyborach na niego głosowali, bo tylko tam nie wygrał.

  18
  3
 8. Bartek pisze:

  Wójt z całą rada do wymiany i to jak najszybciej, przecież jeszcze 3 lata tych nieudolnych rządów

  17
  4
 9. Szymon pisze:

  Po co głosować, wójt nawet na 1 nie zasługuje, reszta też. Dobre oceny sami dają sobie a reszta dobrze wie ile warta nasza władza.

  18
  3
 10. xyz pisze:

  panie miej pan godność i zrezygnuj z tego stanowiska bo całe poparcie straciłeś

  17
  2
 11. Danka pisze:

  Może być Pan Panie Dariuszu pewny że kolejnej kadencji nie będzie!

  13
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *