pochmurnie
piątek
Reklama
Oceń radnego: Wasil najlepszy!
21 kwietnia 2019 r. | 10:05
1

249 głosów oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepszy okazał się Artur Wasil, najsłabszym był Jan Dendek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wasil najlepszy!”

  1. Kuźnica Kiedrzyńska pisze:

    Najlepszy ciekawe w czym w olewaniu i działaniu na szkodę mieszkańców. Ostanie trzy zebrania w Kuźnicy już po wyborach : Zebranie ws. firmy Wkręt-met – Pan rady nieobecny, zebranie wybór sołtysa – Pan radny nieobecny, zebranie strażackie – Pan radny nieobecny. Jakoś zawsze gdy w Kuźnicy jest zebranie to Pan rady albo jest chory albo ma wizytę u lekarze i to akurat o tej porze gdy odbywa się zebranie taki przypadek Ale jeśli idzie działanie na korzyść pewnej firmy (wiadomo której) to jak najbardziej pan radny jest nad wyraz aktywny tylko szkoda że robi to wbrew i przeciwko mieszkańcom. Do rady gminy został wybrany jako przedstawiciel mieszkańców, a nie jako nominat konkretnej firmy, i to na korzyść mieszkańców powinien działać a nie przeciwko nim tyle w temacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *