zachmurzenie duże
18°
18°
poniedziałek
Reklama
Grzegorz Stanek
Oceń radnego: Stanek najlepszy
23 września 2018 r. | 13:18
2

242 głosy oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepszy okazał się Grzegorz Stanek, najsłabszym był Włodzimierz Rębiś.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanek najlepszy”

 1. Coś jest ne tak pisze:

  Panie Gasiorki, ponownie Pan bardzo oszukuje! W w sobote rano wojt mial srednia 3 i oddanych 35 glosow, o 16:00 juz srednia tylko 1,67 i 20 oddanych glosow. Niektorym radnym tez zniknelo po 15 oddanych glosow, jakim cudem? Dlaczego Pan oszukuje i usuwa pozytywne oceny? Manipuluje pan ocenami Radnych i wojta tak jak manipuluje i wprowadza w blad opinie publiczna informacjami na temat gminy. Bardzo chcialbym zobaczyc artykul w ktorym Pan sie odniesie do tego co napisalem powyzej.

  8
  2
 2. Wow pisze:

  Faktycznie widzę manipulacje, wczoraj wieczorem Wójt miał sporo więcej głosów i dużo wyższą średnią za zeszły tydzień niż dzisiaj pokazuje statystyka za poprzedni tydzień. Dobre oceny zostały usunięte. Po co Pan robi ankietę, jeśli i tak sam Pan ustala wyniki Panie G.

  7
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *