umiarkowane opady deszczu
20°
20°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Pomada ponownie najgorszy!
17 stycznia 2021 r. | 14:39
1

780 głosów oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepsza okazała się Magdalena Kierat, najsłabszy był Wójt Dariusz Pomada.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Pomada ponownie najgorszy!”

  1. Klepsa pisze:

    Wojt Pomada czlowiek czynu ,sprawiedliwosci i usposobienie dobroci najlepszy Wojt ktorego mieszkancy wybrali Moze nie wszystkie sprawy zalatwi ale sie stara ,obiecuje i zawsze dziala w zgodzie z prawem .Podziwiam i naprawde nie zazdroszcze jego pensji ,ani nagrod ktore przy znajde w imie dobra spolecznego Urzednikom GM Mykanow .w koncu powodu ktorego nawazyl poprzednik i Radni musi Wypic Wojt i mieszkancy a piwo ma gorzki smak .Wiec co do zadluzenia Gminy moze winnych poszukac w Radnych ktorzy rzadzili poprzednio i obecnie i mam wrazenie ze sa jeszcze w époce kultury luzyckiej !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *