zachmurzenie małe
21°
21°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Pomada najgorszy!
30 września 2018 r. | 16:47
2

242 głosy oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepszy okazał się Marcin Jędrasiak, najsłabszym był Wójt Dariusz Pomada.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Pomada najgorszy!”

  1. Obserwator pisze:

    Przegrał tylko dlatego, że właściciel serwisu skasował wójtowi kilkanaście ocen 5. Tylko w taki sposób może doprowadzić do takiego wyniku głosowania. Pan G. nawet oszuka byle by tylko zdyskredytować wójta. Słabe to panie G.

    13
    8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *