zachmurzenie małe
21°
21°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Marcin Jędrasiak najlepszy, Tadeusz Staniec najgorszy!
09 kwietnia 2017 r. | 19:37
1

239 głosów oddaliście w pierwszym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów, w tym 27. na Wójta. Najlepszym radnym w minionym tygodniu został Marcin Jędrasiak, najsłabszym Tadeusz Staniec.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Marcin Jędrasiak najlepszy, Tadeusz Staniec najgorszy!”

  1. Tytus pisze:

    brawo Marcin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *