bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Marcin Barciś najgorszy
20 grudnia 2020 r. | 09:57
1

614 głosów oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepszy okazał się Jarosław Migoń, najsłabszy był Marcin Barciś.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Marcin Barciś najgorszy”

  1. Marchewka Eugeniusz Rybna Brzozowa 15. pisze:

    W ulotkach przed wyborami nawołują do udzielenia poparcia wójt gminy Mykanów, radny Marcin Barciś oraz Starosta Powiatu gdy jeszcze był wójtem. Obiecywali łącznie z Przewodniczącym Rady Gminy w Mykanowie budowę ulicy Brzozowej w Rybnej. Mieszkańcy tej ulicy z własnych środków przekraczających tysiące złotych od lat zasypują dziury aby ulica była przejezdna. Naprawiają zawieszenia swoich pojazdów. Wywracają się na rowerach, Śmieciarki, beczkowozy do wywozu szamba, pojazdy kurierskie dewastują gruntową nawierzchnię.. Jak długo to jeszcze będzie trwać.? Radny Barciś jako mieszkaniec Rybnej na ulicy Brzozowej chyba nigdy nie był. Na pewno nikt z mieszkańców go nie widział.. Za co płacimy podatki. ?. Wstyd zaprosić znajomych do siebie. Rodziny nasze z poza Rybnej mówią, że mieszkamy jak w Bangladeszu z szacunkiem dla tego biednego kraju.

    7
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *