zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
fot. facebook.com/magda.podlejska
Oceń radnego: Magdalena Kierat najlepsza
28 czerwca 2020 r. | 09:35
2

567 głosów oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepsza okazała się Magdalena Kierat, najsłabszy był Jacek Sówka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Magdalena Kierat najlepsza”

  1. quba pisze:

    sami na siebie głosują, w czym najlepsza ? chyba w nic nierobieniu, jak wójt i reszta? czy oni cokolwiek robią?

  2. Gość pisze:

    Może piszcie w tych artykułach w czym są najlepsi czy najgorsi. Co tydzień kopiuj wklej i tylko nazwisko wstawić. Wójt i radni tej kadencji są na 1. Widać to po głosach z innych tyg. Średnia ok 2,5 czyli co dostaną 1 to dają sobie 5.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *