zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Leszek Kalota najgorszy!
26 sierpnia 2018 r. | 11:30
1

250 głosów oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepszy okazał się Grzegorz Stanek, najsłabszym był Leszek Kalota.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Leszek Kalota najgorszy!”

  1. Ja pisze:

    Ciekawi mnie jedno. Wójt w piątek o godz. 8 miał 17 głosów i średnią 3.5, a o godz 15 już tylko 7 głosów i srednia 1.5. Jak Panie Gąsiorski, Pan to wytłumaczy? Dlaczego Pan oszukuje? To nie pierwsza taka sytułacja!!!

    10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *