zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Grzegorz Stanek
Oceń radnego: Grzegorz Stanek najlepszy!
25 lutego 2018 r. | 11:48
2

218 głosów oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Mykanów. Najlepszy okazał się Grzegorz Stanek, najsłabszym był Leszek Kalota.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mykanów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Grzegorz Stanek najlepszy!”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Najbardziej zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego jak w zeszłym tygodniu przegral Włodzimierz Rębiś to nie bylo informacji o najslabszym radnym. Czy to przypadek?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *