zachmurzenie duże
31°
31°
piątek
Reklama
Komunikacja gminna za blisko 800 tys. zł
12 sierpnia 2020 r. | 10:31
5

Firma Ekspress-BUS Robert Włodarczyk będzie świadczyć usługi przewozowe w gminnej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Mykanów. Firma ta za roczną umowę otrzyma 797 372,94 zł (3 zł za wozokilometr).

Świadczenie usługi rozpocznie się 1 września 2020 roku.

Gmina przewiduje uruchomienie dwóch linii autobusowych. Ceny biletów będą wahać się od 3 do 5 zł (w zależności od liczby kilometrów).

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Komunikacja gminna za blisko 800 tys. zł”

 1. Johnny E. pisze:

  Rozumiem, że mieszkańcy Borowna i Łochyni (tej białej plamy na prawo od Grabowy) mają sobie dojść z buta do Mykanowa? Coś to trochę niewygodnie. Jesteśmy w tej samej gminie, czy nie?

  6
  3
  • INSPEKTOR pisze:

   Podobno Mykanów porozumie się z gminą Kruszyna że będzie dopłacać to ww miejscowości. To są miejscowości nie po drodze.Tak szumie zapowiadali komunikację ale jak na razie żadnych konkretów co z odjazdami .Druciarz poszukuje kierowców do obsługi tych lini a czy znajdzie to kto wie- za dużo nie zapłaci skoro wziął 3 zł od kilometra.Nie wyobrażajcie sobie ze to będą autobusy tylko busy -małe ciasne

   6
   1
 2. Solveig pisze:

  Z Częstochowy do Borowna całe 6 kursów w ciągu dnia. Między 14.45 a 19.10 brak jakiegokolwiek połączenia. Dla młodzieży to prawdziwe wykluczenie. I ogromny problem dla rodziców.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *