zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Za kadencji Dariusza Pomady w Mykanowie zamknęło się aż 211. firm!
08 listopada 2017 r. | 09:41
6

Gmina Mykanów robiła wszystko, żebym nie poznał tych danych. Skoro Urząd Gminy Mykanów nie udostępnił mi tych danych, wystąpiłem do Ministerstwa Rozwoju. Czego bał się Wójt Dariusz Pomada? Zapewne tych danych. Odkąd jest Wójtem, tj. od 1 grudnia 2014 roku do 6 listopada 2017 roku w gminie Mykanów zamknęło się aż 211. firm! To nie wszystko. W tym samym okresie, zawieszonych zostało 315. działalności gospodarczych.

Wszystko przez to, że gmina Mykanów przestała być przyjazna dla przedsiębiorców. Żadnych ulg, żadnych udogodnień.

Czy Wójt Dariusz Pomada "zabił" lokalny przemysł? Czy gmina Mykanów jest aż tak zła na prowadzenie na jej terenie działalności gospodarczej? Dlaczego Pomada nie chciał mi udostępnić tej informacji i dopiero Ministerstwo Rozwoju przesłało mi te dane? To dane hańby tego Wójta.

Poniżej informacja z Ministerstwa w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Za kadencji Dariusza Pomady w Mykanowie zamknęło się aż 211. firm!”

 1. adik pisze:

  Dla ciebie pan wójt troszke szacunku to po pierwsze a po drugie czemu nie napiszesz ile nowych podmiotów gospodarczych powstało za kadencji tego wójta!!! Twoje artykuły(wypociny)są na poziomie gimnazjalisty,najemniku!!!

 2. Sylwia pisze:

  Proszę napisać jeszcze ile osób zmarło na terenie Gminy podczas kadencji wójta Pomady,bo to na pewno też z jego winy 😉 Prawie jak PIS – witam Tuska 🙂

 3. JacekK pisze:

  dziwne że Pomada boi się takich informacji

 4. S.Aria pisze:

  Swoją działalność gospodarczą musiałam zamknąć w 2010. Ale nie wiedziałam, że to z winy wójta, wtedy jeszcze Smeli. A tu proszę … czyli to nie była moja wina, że mi nie wyszło? Cóż za ulga :)))

 5. marcin pisze:

  A może napisze Pan, Panie Gąsiorski, że to z winy Wójta Dariusza Pomady został Pan przez mieszkańców wsi Cisie (gmina Blachownia) odwołany (wyrzucony) z funkcji sołtysa tej miejscowości w 2015 roku

 6. Piotrek pisze:

  Mamy Wspaniałego Człowieka na odpowiednim stanowisku Hura powiew świerzego powietrza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *