zachmurzenie duże
14°
14°
sobota
Reklama
UG Mykanów
Informacje ws. drogi wojewódzkiej Częstochowa – Łask
13 września 2019 r. | 11:00
1

Urząd Gminy Mstów przekazał kilka istotnych informacji dla mieszkańców poruszających się drogą wojewódzką nr 483 w kierunku na Częstochowę i na Łask.

Z uwagi na powstałą awarię w pasie realizowanej autostrady A1, która zagraża bezpieczeństwu ruchu na przebudowywanym odcinku Drogi Wojewódzkiej nr 483 Częstochowa-Łask oraz drogi powiatowej ul. Małej w Woli Kiedrzyńskiej od 10.09.2019 r. została wprowadzona awaryjna zmiana czasowej organizacji ruchu. Informacja od Wykonawcy zadania: „Kontynuacja robót związanych z budową Autostrady A1 na odcinku węzeł Rząsawa – węzeł Blachownia w zakresie robót zabezpieczających”.

Zgodnie z informacją uzyskaną od Dyrektora Kontraktu firmy BUDIMEX S.A. zawiadamiamy:

- W przyszłym tygodniu będzie układana masa asfaltowa pod wiaduktem autostradowym w miejscowości Antoniów na drodze powiatowej Czarny Las – Częstochowa.
- Udostępnienie tej drogi dla ruchu pojazdów jest planowane na dzień 25 września (najpóźniej do końca września).
- W najbliższym czasie w rejonie wiaduktu w Woli Kiedrzyńskiej ruchem będą kierować pracownicy firmy BUDIMEX. Ma to spowodować zmniejszenie utrudnień związanych z wprowadzonym ruchem wahadłowym.
- Zgodnie z harmonogramem za około miesiąc ma zostać otwarty przejazd przez wiadukt na drodze wojewódzkiej DW 483.Jedna odpowiedź do “Informacje ws. drogi wojewódzkiej Częstochowa – Łask”

 1. MykToMy pisze:

  A co to znowu za bełkot informacyjny skopiowany ze strony gminy?
  Co ma Gmina Mstów do budowy drogi w Gminie Mykanów?
  Znowu problem z prostą czynnością kopiuj / wklej?
  Redaktor ma już tyle portali krytykujących lokalne działania, że sam się gubi i nie panuje nad tym gdzie i co pisze. 🙂

  13
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *