zachmurzenie duże
14°
14°
poniedziałek
Reklama
Internet
Gigantyczne zarobki nauczycieli z gminy Mykanów. Nawet 13 708 zł miesięcznie!
20 maja 2022 r. | 11:53
7

Aneta Kmiecik z SP w Starym Kocinie jest najlepiej zarabiającym nauczycielem w gminie Mykanów. Z przesłanych przez gminę informacji wynika, że w październiku 2021 roku zarobiła 13 708,72 zł. Niewiele mniej zarobiła Monika Kasprzyk - 12 276,85 zł.

Powyżej 10 tys. zł w październiku 2021 roku zarobiło w gminie sześciu nauczycieli, a powyżej 9000 zł aż dziesięciu.

Lista najlepiej zarabiających nauczycieli w gminie Mykanów znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Gigantyczne zarobki nauczycieli z gminy Mykanów. Nawet 13 708 zł miesięcznie!”

 1. Roman pisze:

  To ile pracownik zarabia zależy chyba od dyrektora? W każdej robocie jedni są przy korycie więcej inni mniej. Widać w państwowej też się da.

  13
  3
 2. Korwin pisze:

  To poproszę jeszcze teraz o porównanie zarobków z kartami rejestracji czasu pracy.

  11
  3
 3. Gabryś pisze:

  Po co to Panu potrzebne.Chyba ktoś za darmo tych pieniędzy nie dostaje tylko ciężka praca.

  10
  11
 4. zimna głowa pisze:

  podawanie pensji brutto jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem … rzeczywiste zarobki netto przy pensji 12000 to ok 8000 na rękę

  4
  2
 5. Tadek pisze:

  Bardzo dobre podsumowanie:ktoś kto wie ile zarabiają nauczyciele co miesiąc nie wierzą w te brednie jednego miesiąca,w którym nauczyciel mógł mieć jubileusz lub inne dodatki.

  4
  1
 6. julko pisze:

  Ale ściema. A może ci nauczyciele dostali w październiku dodatkowe wysługi za przepracowane lata, nagrody np. Dyrektora, Wójta czy Kuratora, zasiłki, zapomogi? Bo dlaczego tylko za październik, a nie za wrzesień, czy listopad są te wykazy. W październiku są wyrównania za wrzesień np. za wychowawstwo, dodatek motywacyjny itp. Jest to kreatywna księgowość dla tzw. ciemnogrodu. A tak poza tym, to dlaczego są podawane nazwiska? No chyba, że są to osoby funkcyjne, a wtedy mogą zarabiać krocie, jak nauczyciel-poseł. Tu powinien zadziałać Inspektor RODO. Panie wójcie widać ma Pan “mocne” plecy. Pozdrawiam.

 7. lapsus pisze:

  Połowa tych zarobków to przyznawane raz w roku nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Normalnie ci ludzie dostają wypłatę między 3 500 a 4 000 na rękę. Czysta manipulacja połączona z napiętnowaniem wymienionych jw nauczycieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *