zachmurzenie duże
11°
11°
piątek
Reklama
Dlaczego Wójt okłamał Mieszkańców?
17 października 2018 r. | 11:55
12

Czytaliście najnowszy Biuletyn Informacyjny Gminy Mykanów? Wójt Dariusz Pomada pochwalił się, że podpisał umowę z firmą z Częstochowy na usługi medyczne w dawnym budynku GS w Kokawie, który gmina odkupiła od GS za 600 000 zł.

Dziwne, bo gmina takiej umowy nie podpisała, a właściciel firmy, z którym gmina miała rzekomo podpisać umowę, od kilkunastu dni przebywa w areszcie. Hubert C. wraz z siedmioma innymi osobami jest oskarżony o udział w międzynarodowej grupie przestępczej zajmującej się wyłudzeniami zwrotu podatku VAT, dokonania wyłudzeń podatku VAT w kwocie co najmniej ponad 9 milionów złotych, a także podejmowania działań mających utrudnić stwierdzenie pochodzenia nielegalnie uzyskanych środków finansowych, poprzez uczestniczenie w fikcyjnych transakcjach obrotu towarami o wartości co najmniej ponad 39,5 miliona złotych.

Panie Wójcie, dlaczego Pan okłamał Mieszkańców?

BIM - października 2018 r., strona nr 8

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Dlaczego Wójt okłamał Mieszkańców?”

 1. Obserwator pisze:

  To tylko jedno z wielu klamstw

  21
  18
 2. sprawiedliwa pisze:

  Ile jeszcze wójt będzie nam mydlił oczy? Koniec tej szopki!

  16
  19
  • miko pisze:

   Szanowna Pani,
   Wiele dobrych rzeczy zostało zrobionych, nie tylko przez Wójta, ale też przez innych pracowników Urzędu Gminy.
   Jak się tego nie widzi, to nie jest się sprawiedliwym.

   7
   5
 3. Wyborca pisze:

  ciekawe które rozmowy mają nagrane służby z naszym wójtem w roli głównej

  17
  12
 4. Ewa pisze:

  Po pierwsze to obecny wójt Pan Pomada nie kłamie, ponieważ umowa miała zostać podpisana, dlatego w Bim- ie jest taka informacja! Gdy Bim był przekazany do druku wszystko było już przygotowane- umowa- po konsultacji z prawnikami i całą radą gminy! Wójt sam o niczym nie decyduje! A to że pan, który miał otworzyć przychodnie lekarską został aresztowany… Cóż, nie ma możliwości prześwietlenia człowieka, no chyba że jest się policją. W tym budynku i tak powstaną gabinety lekarskie, bo ludziom jest to potrzebne!

  25
  18
  • Wyborca pisze:

   przecież jest napisane, że podpisał !!!!!

   16
   14
   • Wyborczyni pisze:

    Owszem, jest napisane że podpisał, ale jak Wyborca się orientuje, bim nie jest gazeta codzienną. Przedmowczyni chodziło zapewni o to, że do czasu wyjścia aktualnego bimu umowa zostałaby podpisana gdyby nie zawirowania ze strony potencjalnego dzierżawcy. Wójt działał w dobrej wierze i na pewno celowo nie okłamał społeczności gminnej, bo i po co, skoro wszystko można sprawdzić ?

    23
    19
 5. tereska pisze:

  Fajnych ma kolegów, szkoda tylko że pieniądze w Gminie na zakup znalazły się szybko i na kredyt a nie ma chętnego ‘normalnego’ inwestora na dzierżawę

  9
  14
 6. miko pisze:

  Panie Redaktorze,
  Proszę pokazać cały wywiad z Wójtem, a nie tylko kawałek. Czytelnicy będą mieli możliwość zapoznania w całości z wydatkami gminy oraz przeprowadzonymi inwestycjami.

  22
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *