pochmurnie
piątek
Reklama
Białe drogi – jest bardzo ślisko!
01 grudnia 2017 r. | 08:00
9

Zima zawitała do Mykanowa. Śnieg pada od dwóch dni. Drogi wojewódzkie i powiatowe są w miarę odśnieżone, nieco gorzej jest z drogami gminnymi. Mam nadzieję, że włodarze nie myślą o tym, że śnieg szybko stopnieje i nie trzeba odśnieżać.

Na drogach biało, jest ślisko, jeździ się fatalnie.

Uważajcie na siebie.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Białe drogi – jest bardzo ślisko!”

 1. Mieszkanka pisze:

  Niestety nie mogę zgodzić się z aluzją, że drogi na terenie gminy są nie odśnieżane, bo nasza OSP spisała się dzisiejszej nocy rewelacyjnie. Jeździli wieczorem i w środku nocy.
  Nikt nie bierze też pod uwagę tego, że my słodko śpimy a oni działają dbając o nasze bezpieczeństwo na drodze, a potem muszą pełnić swoje służbowe obowiązki.

 2. Sylda pisze:

  Wyjezdzalam z domu o 21.30 wracalam po 6 rano i Mykanow stanoeil najmniejszy problem 😉 to Częstochowa byla zasypana i nieodsniezona prz3d 22 😉 a rano to juz jednakowo i miasto i wies . Jak dla mnie super jazda 😉 ruch slaby to i stres mniejszy, 21.30 na drodze do trasy auto w polach … mogl bardziej cisnac 😉 do cmentarza juz bylo nie daleko .

 3. Wyborca pisze:

  w całej gminie jeździło się jak po lodowisku

 4. Mieszkanka pisze:

  Szkoda, że usunął Pan mój wcześniejszy komentarz, w którym neguję Pana aluzję dotyczącą słabego odśnieżenia dróg w gminie Mykanów. Powtórzę, że w mojej miejscowość, OSP, spisało się na medal i drogi były dobrze odśnieżone. Jeździli wieczorem i nadranem aby każdy miał możliwość bezpiecznie wrócić do domu i wyjechać do pracy.
  Szkoda, że nie bierze się pod uwagę tego, że strażacy ochotnicy dbają o nasze bezpieczeństwo całą noc a potem sami muszą spełniać swoje zawodowe obowiązki.

 5. Mieszkanka pisze:

  A zwracam.godność i przepraszam bo mój internet poprostu jest zbyt wolny i zanim wczytał komentarze napisałam kolejny. Pozdrawiam

 6. Piotrek pisze:

  Mykanów -Te Pana wpisy aluzje komentarze czepianie do wszystkiego- jest Pan poprostu PERFIDNY,Zima to normalna pora roku ma swoje uroki noga z gazu Trochę musimy wymagać od siebie anie tylko Oczekiwać kokosów jak robi to przykry redaktorek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *