zachmurzenie duże
18°
18°
poniedziałek
Reklama
MOSiR Częstochowa
ULKS Rad-Pol Jedność Mykanów walczy o mistrza ALS!
14 kwietnia 2017 r. | 17:12
2

ULKS Rad-Pol Jedność Mykanów to jedna z najlepszych amatorskich drużyn w regionie. Przez cały sezon rywalizuje w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Siatkówki w Częstochowie. Tegoroczne zmagania są wyjątkowo emocjonujące. Podopieczni Piotra Urbańskiego są w finale tych rozgrywek. Batalia o złoto toczy się pomiędzy Jednością a Centralną Szkołą PSP w Częstochowie. W pierwszym meczu strażacy pokonali Jedność 2:0, w drugim, po ekscytującym tiebreaku górą byli siatkarzy z Mykanowa.

O zwycięstwie w całych rozgrywkach zadecyduje trzeci mecz, który odbędzie się 21 kwietnia w Hali Polonia w Częstochowie.

wyniki finałów:
CS PSP - Rad-Pol 2:0 /25:19,27:25/
CS PSP - Rad-Pol 1:2 /20:25,25:23,13:15/

skład Rad-Polu: Piotr Smolarek, Jakub Urbański, Patryk Urbański, Piotr Florczyk, Damian Orzyński, Rafał Rygalik, Artur Ściubielecki, Mateusz Bera, Bartosz Wojtal, Szymon Wyrwa, Robert Puchała, Artur Osuchowski, Karol Dobrakowski, Maciej Szecówka, Kuba Olszewski, Bartek Brzeziński, Zbigniew Stefański, Kacper Boryś. Trenerem drużyny jest Piotr Urbański.

Decydujące piłki dzisiejszego finału.

Posted by MOSiR.pl on Wednesday, April 12, 20172 odpowiedzi na “ULKS Rad-Pol Jedność Mykanów walczy o mistrza ALS!”

  1. Mariusz pisze:

    Piszecie o drużynie Rad-Polu, a czy Grabowa nie jest w gminie Mykanów? Nie jestem zawodnikiem KS Grabowej, ale im kibicuję. Kto gra w tym Radpolu z Mykanowa ? Jedyną osobą czynnie grającą w tym sezonie jest Jakub Urbański. Jaka to satysfakcja, kiedy gra się osobami z zewnątrz ? W tak małej miejscowości powinno grać się “swoimi” chłopakami. Dno totalne. A wracając do sedna sprawy, szkoda, że nie wspomnicie o tej Grabowej. Chłopaki grają pierwszy sezon w 1 lidze i zajęli wysokie 4 miejsce jako beniaminek. Myślę, że o tym też warto wspomnieć. Z tego co widzę, ta strona poświęcona jest GMINIE MYKANÓW.Dlatego radzę się zastanowić zarówno redaktorom tej strony jak i władzom “Ulks Jedność”. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *