pochmurnie
-1°
-1°
poniedziałek
Reklama
Matylda Hadryś wygrała wojewódzki turniej w Łaziskach Górnych!
17 stycznia 2018 r. | 10:03
0

Grająca i trenująca na co dzień w Częstochowie, 9-letnia Matylda Hadryś z Mykanowa wygrała II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w miniony weekend w Łaziskach Górnych.

Ta niewątpliwie utalentowana dziewczyna na treningi musi dojeżdżać do Częstochowy, bo w Mykanowie nikt nie stworzył jej warunków do trenowania. Trochę to dziwne, bo jeszcze rok temu przy Jedności Mykanów była drużyna tenisa stołowego.

Może warto by do tego wrócić?

klasyfikacje turnieju:

żaczki:
1 HADRYŚ Matylda 2008-09-14 KR-S TKKF SPORTOWIEC Częstochowa 40
2 BRACHACZEK Nadine 2007-11-06 FUNDACJA TALENT Cieszyn 37
3. BRONIKOWSKA Zuzanna 2007-09-03 MKS Czechowice-Dziedzice 35
4. TOBOREK Maria 2008-02-25 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 33
5. GĘBCZYŃSKA Natalia 2007-05-30 MKS Czechowice-Dziedzice 32
6. SPENDEL Aleksandra 2007-01-24 UKTS SOKÓŁ Orzesze 31
7. TWARDAWA Emilia 2009-05-06 MKS Czechowice-Dziedzice 30
8. KACZMARCZYK Julia 2007-06-24 TTS POLONIA Bytom 29
9-12. PIETRASZKO Małgorzata 2009-07-31 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 26
CHMIELEWSKA Hanna 2008-06-07 MOSM Tychy 26
PRZEMYK Kamila 2008-02-15 RKS CUKROWNIK Chybie 26
PENCARSKA Emilia 2008-01-28 niestowarzyszony 26
13-16. CHROMIK Anna 2009-04-09 MKS Czechowice-Dziedzice 22
MALINOWSKA Anastazja 2009-07-27 KS Mysław 22
CEBULA Emilia 2007-01-09 MKS Czechowice-Dziedzice 22
MOSKAŁA Julia 2007 RKS CUKROWNIK Chybie 22
17-24. KRZEMPEK Wiktoria 2007-09-18 RKS CUKROWNIK Chybie 16
JAWOREK Milena 2009-02-04 ULKS Pławniowice 16
RYGUŁA Maja 2007-05-07 AKS Mikołów 16
URBANOWICZ Klaudia 2009-07-22 KS VIRET CMC Zawiercie 16
BIAŁEK Amelia 2007-09-28 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 16
WÓJTOWICZ Natalia 2008-07-07 MKS Czechowice-Dziedzice 16
CESARZ Nicola 2007-06-16 SKARBEK Tarnowskie Góry 16
MYŚLIWIEC Marta 2007 MOSM Tychy 16
25-28. BUGAŁA Ewa 2010 SPIN Częstochowa 8
KOZŁOWSKA Weronika 2007-12-11 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 8
BOTOR Klaudia 2009 MOSM Tychy 8
GAMOŃ Oliwia 2007-08-13 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 8

żacy:
1. THEN Olaf 2007-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice 40
2. HOFFMANN Bartosz 2007-02-04 UKS THE BEST Bestwinka 37
3. PTAK Wiktor 2008-06-03 KS Mysław 35
4. MAGA Bartosz 2007-02-10 UKS THE BEST Bestwinka 33
5. KUFEL Karol 2008-08-02 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 32
6. NOSIADEK Jakub 2007-06-05 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik 31
7. WOJTASZCZYK Wojciech 2007-08-29 KS VIRET CMC Zawiercie 30
8. SOKOŁOWSKI Oskar 2007-04-07 ATS CORNILLEAU Gliwice 29
9-12. SOLIŁO Dominik 2007-11-18 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 26
SŁAWACKI Adam 2007-08-08 MUKS JEDYNKA Pszów 26
PLUTA Michał 2007-07-26 AKS Mikołów 26
GAWLAS Mateusz 2009-12-28 MKS Czechowice-Dziedzice 26
13-16. PARUCH Oskar 2007-11-26 MOSM Tychy 22
GNIADEK Michał 2007-09-09 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 22
KOT Szymon 2008-05-02 UKS HURAGAN Sosnowiec 22
TOMASZEWSKI Kacper 2009-05-21 UKTS SOKÓŁ Orzesze 22
17-24. PIWOWARSKI Jakub 2007-05-11 ATS CORNILLEAU Gliwice 16
SOKOŁOWSKI Oliwier 2007-04-07 ATS CORNILLEAU Gliwice 16
CZERNIN Michał 2008-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 16
BARON Oscar 2007-09-11 ULKTS Pszczyna 16
DUDEK Mikołaj 2007-11-18 MKS Czechowice-Dziedzice 16
GOLA Tomasz 2007-01-30 KS Mysław 16
PISARZOWSKI Konrad 2008-10-09 KS Mysław 16
SZARY Piotr 2009-12-25 MKS Czechowice-Dziedzice 16
25-32. KAŁUŻA Tomasz 2009-04-19 MOSiR Łaziska Górne 8
SZYMIK Jakub 2009-12-29 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik 8
CYWIŃSKI Kamil 2008-10-06 MOSM Tychy 8
KNEVELS Daniel 2008-12-08 ULKS Pławniowice 8
LENART Pascal 2008-10-24 MOSM Tychy 8
MALINOWSKI Tobiasz 2009-07-27 KS Mysław 8
WIDENKA Kamil 2007-11-22 MUKS JEDYNKA Pszów 8
MATONIA Filip 2009-04-29 MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie 8
33-48. KUBICA Szymon 2007-01-20 MOSiR Łaziska Górne 4
BIELA Wiktor 2009-06-28 MOSiR Łaziska Górne 4
DOMAGAŁA Mateusz 2010-01-20 MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie 4
LENART Oscar 2008-10-24 MOSM Tychy 4
MIKOŁAJCZYK Jan 2009-05-22 MOSM Tychy 4
PARUCH Wiktor 2010-02-04 MOSM Tychy 4
RADZIKOWSKI Wiktor 2009-09-07 MOSM Tychy 4
BACHUL Bartosz 2008-07-21 AKS Mikołów 4
PISARŻOWSKI Witold 2010-03-07 KS Mysław 4
KOPYCKI Oliwier 2007 MOSM Tychy 4
KOCH Bartłomiej 2007-09-13 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 4
ZAJĄC Mikołaj 2009-12-05 MKS Czechowice-Dziedzice 4
ORSZULAK Kamil 2009-02-12 MKS Czechowice-Dziedzice 4
GWÓŹDŹ Antoni 2007 SKARBEK Tarnowskie Góry 4
STANIK Szymon 2008-02-28 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 4
LIPIŃSKI Szymon 2007 SKARBEK Tarnowskie Góry 4
49-58. IMIELCZYK Maciej 2008-09-20 MOSM Tychy 2
SZYMAŃSKI Igor 2007 UKS HURAGAN Sosnowiec 2
JASTRZĄBEK Maksymilian 2009 MOSM Tychy 2
RAJSKI Armando 2007 SKARBEK Tarnowskie Góry 2
GWÓŹDŹ Franciszek 2007 SKARBEK Tarnowskie Góry 2
STASIK Michał 2007 SKARBEK Tarnowskie Góry 2
KLASIŃSKI Bartosz 2009 UKS HURAGAN Sosnowiec 2
MICHTA Jan 2010 UKS HURAGAN Sosnowiec 2
WŁODARKIEWICZ Krzysztof 2007 SKARBEK Tarnowskie Góry 2
DZIUBAN Antoni 2009 MOSM Tychy 2



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *