bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
fot. Polsat News
W Lubojnie będą szczepić przeciw COVID-19
06 stycznia 2021 r. | 11:29
2

Na przełomie stycznia i lutego 2021 roku w Poradni POZ Jacka Łukasika w Lubojnie będą podawane pierwsze szczepionki przeciw COVID-19.

Jest to jedyna jednostka na terenie gminy Mykanów, która znalazła się na mapie punktów szczepień przeciw COVID-19 opublikowanej przez Ministerstwo Zdrowia.

Szczepienie wszystkich mieszkańców nastąpi dopiero po 15 stycznia 2021 roku. Na szczepienie należy zapisać się za pośrednictwem infolinii pod nr telefonu 989. Każdy pacjent otrzyma e-skierowanie i zgodnie z wiekiem (grupą ryzyka) nastąpi indywidualne umawianie się na szczepienia.

Przypominam, że szczepionki są dla wszystkich mieszkańców dobrowolne i przede wszystkim bezpłatne.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “W Lubojnie będą szczepić przeciw COVID-19”

  1. Klepsa pisze:

    Bardzo dobze ze zorganizowano szczepienia w Gminie Mykanow przeciw Covid .Szkoda ze nie ma wiecej informacji na temat jak Gmina radzi sobie w tej trudniej Sytuacji i NFZ .Ludzie chca wiedziec z jak ich firm pochodza szczepionki ?Jakie sa przeciwskazania ?Przeciez to Polscy naukowcy pracowali nad Covidem moze najwyzszy czas poznac ich opinie od strony naukowej

  2. Ewa pisze:

    Mam 76 lat.Jestem osobą niepełnosprawną po udarze mózgu.,zarejestrowaną na szczepienie w Lubojnie termin 11 maja 2021.Będę uparcie czekać ,,bo szukanie innego miejsca aby zaszczepić się wcześniej,jest związane z angażowaniem drugiej osoby z większym samochodem do zawiezienia mnie z wózkiem do odległego miejsca/mieszkamw Czarnym Lesie -bardzo blisko Lubojny/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *