zachmurzenie duże
16°
16°
sobota
Reklama
W Czarnym Lesie wybudują szatnię za 319 tys. zł
06 listopada 2019 r. | 11:35
4

Dzieci z Czarnego Lasu doczekają się budowy szatni sportowej z prawdziwego zdarzenia. Właśnie został rozstrzygnięty przetarg na jej budowę. Szatnia o powierzchni 247,86m2 zostanie wybudowana przy ul. Szkolnej w Czarnym Lesie. Koszt to 319 796,70 zł, a jej budową zajmie się firma ze Starej Gorzelni.

Zamówienie obejmuje budowę budynku szatni sportowej. Projektowany budynek jest jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, częściowo zaprojektowany w technologii tradycyjnej. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe pustak ceramiczny ocieplony styropianem. Konstrukcje nośną dachu stanowią dźwigary drewniane. Powierzchnia zabudowy 247,86 m2. Zakres etapu I obejmuje wykonanie stanu surowego (roboty ziemne , fundamenty, poziomy kanalizacyjne, ściany zewnętrzne i działowe, stolarka zewnętrzna ( drzwiowa drewniana i okienna PCV), dach wraz ze wszystkimi obróbkami blacharskimi, montażem rur spustowych oraz rynien dachowych, warstwa podposadzkowa z chudego betonu.

Budynek ma być gotowy do 30 czerwca 2020 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “W Czarnym Lesie wybudują szatnię za 319 tys. zł”

 1. Mateusz pisze:

  Najnowocześniejsza w B klasie 🙂

  10
  2
 2. Zenada pisze:

  To jest marnotrawienie pieniędzy, szkoła jest położona od boiska 100m czy nie można wykorzystać pomieszczeń tego obiektu jako szatni w dzień zawodów. Dodajmy do tego fakt że zespół z Czarnego Lasu nie świeci zbytnio formą w A klasie. Wstyd.

  11
  7
  • Maniek pisze:

   Masakra jakaś, są w gminie kluby co grają w A klasie czy nawet okręgówce jak Cykarzew to się myją po mleczarniach czy remizach. Już wiadomo co mam robić przy następnych wyborach na wójta skoro nie potrafi znaleźć talentów w gminie…

   5
   6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *