pochmurnie
piątek
Reklama
Tragiczny wypadek w Kuźnicy Kiedrzyńskiej
10 maja 2023 r. | 10:32
1

Częstochowscy śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek w gminie Mykanów. W zdarzeniu zginął 76-letni kierujący fiatem.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek po godzinie 13.00 w Kuźnicy Kiedrzyńskiej w gminie Mykanów. Ze wstępnych ustaleń policjantów z częstochowskiej drogówki wynika, że kierujący fiatem altea 76-latek, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze. Następnie "odbił się" od drzewa i wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Niestety obrażenia mężczyzny okazały się śmiertelne. Na miejscu tej tragedii pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu. /KMP w Częstochowie/Jedna odpowiedź do “Tragiczny wypadek w Kuźnicy Kiedrzyńskiej”

  1. Robert pisze:

    warto sie przyjrzeć jak jeżdżą ćwoki w bełęmwu i aldi, policja powinna łapać ich i profilaktycznie prac gumą po grzbietach z rana, na ostudzenie ich imbecylskich chuci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *