słabe opady deszczu
14°
14°
środa
Reklama
legio24
Śmiertelny wypadek na DW483 w Wierzchowisku!
13 czerwca 2019 r. | 16:29
24

Dziś w ok. godz 14-15 na drodze wojewódzkiej nr 483 w miejscowości Wierzchowisko doszło do wypadku drogowego, którym uczestniczyły trzy samochody osobowe. W wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a trzy zostały zabrane do szpitala. Na drodze trwają czynności procesowe.

DW483 w obu kierunkach jest zablokowana.

 

PAWEŁ GĄSIORSKI

 24 odpowiedzi na “Śmiertelny wypadek na DW483 w Wierzchowisku!”

 1. Bartek pisze:

  Rodzinę tragicznie zmarłej osoby oraz pozostałych poszkodowanych proszę o kontakt mam pewne informacje do przekazania 510 712 050

  21
  3
 2. Paulina pisze:

  Szkoda tylko, że Pan z BMW stracił tylko prawo jazdy i nie został zatrzymany. Licznik zatrzymał mu się na 137km/h, gdzie na tej drodze jest ograniczenie prędkości do 70.

 3. Smutny pisze:

  Paulina bo trzeba mieć kasę i brykę i być Bogiem. Znając życie prokurator stwierdzi nieumyslne spowodowanie wypadku i karę pieniężną lub uzna winnech który zginął i biznesmen dalej będzie szalec

 4. Paulina pisze:

  Chory kraj! Gdyby coś takiego zrobił jaki Kowalski to by już siedział A że jest Pan biznesmen to może chodzić wolno. Jego żona jak przyjechala na miejsce wypadku to bardziej przejela się rozwalonym samochodem niż życiem ludzkim.

 5. Miko pisze:

  Serio piszesz o tych 137 na godzinę, czy to bujda?

 6. Paulina pisze:

  Miko serio! Tak zatrzymał się licznik pana z BMW! 137km/H wyobraź sobie uderzenie.

 7. Karol pisze:

  Kondolencje dla rodziny. Pewnie panu z BMW nic nie zrobią bo ma kasę, szkoda że prawo w Polsce obowiązuje tylko niektórych.

 8. Stokrotka pisze:

  Ciekawe czy ten z BMW był chociaż w domu poszkodowanych żeby wyrazić jakąś skruche.

 9. Smutny pisze:

  Gdzie ten Pan miał być za daleko żeby iść i wyrazić skruchę o ile ktoś taki ma choć odrobinę winy w sobie. Jeden dzisiaj z chłopaków zostanie pożegnany a drugi chłopak w szpitalu leży w ciężkim stanie a Pan chodzi wolno. Przykre i niespraeiedliwe

 10. Stokrotka pisze:

  Draństwo po prostu, głowa kwadratowa od tego wszystkiego. Ludzie na wsiach wymierza mu sprawiedliwosc

  • mieszkaniec pisze:

   Nie trzymam strony kierowcy BMW ale ciekawi mnie jak byś pisała gdyby to był twój bliski kierowcą tego BMW pomyśl zanim napiszesz

   • Miko pisze:

    Słuchaj, wiedział co robi zapierniczając grubo 140 na łuku drogi przy podwójnej ciągłej na zakazie wyprzedzania. Nie ma tutaj żadnego marginesu dla współczucia dla tego osobnika.
    Co innego gdyby jechał 70 na godzinę i by mu się na przykład przysnęło. Wtedy mógłby liczyć na jakieś współczucie. Ale wtedy nikomu nic by się nie stało! Tylko auta byłyby potrzaskane, a chłopcy żyliby dalej.

 11. Bmw pisze:

  Mam wrażenie że pan z BMW próbuje się migać bo już są prośby o videorejestratory osób które jechały w tym czasie czyli wniosek że winny jednak nie do końca jest brany za winnego. Lepiej uznać winnego który nie ma juz nie zabierze głosu. Przykre .

 12. Ja pisze:

  Jak ten facet za śmierć nie odpowie to napisze normalnie do Ziobry

  3
  2
 13. Miko pisze:

  Paulina, policja nie wie z jaką prędkością poruszało się auto w momencie wypadku – szczegóły w artykule:
  http://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,89625,24914319,po-wypadku-w-wierzchowisku-rodzina-poszkodowanego-szuka-swiadkow.html

  Prokuratura wciąż nie postawiła zarzutów.

  Moim zdaniem jeśli ktokolwiek wie o związkach sprawcy z policją czy prokuraturą w Częstochowie (np ktoś z rodziny lub bliskiego otoczenia sprawcy w tych instytucjach) lub o próbach mataczenia, należy to jak najszybciej zgłosić rodzinom ofiar lub pełnomocnikowi rodzin, w celu uzasadnienia wniosku o przeniesienie postępowania do innego województwa.

  1
  1
 14. Bmw pisze:

  Jak ktoś ma znajomości i kasę to i województwo nie pomoże biednemu

  • Kobieta pisze:

   Synowa jest mecenasem , prawnikiem wiec nic mu nie zrobią. Tam pracuje juz sztab ludzi a on ma wszystkich gdzieś . Osobiście 2 dni po tragedii widzialam go śmiejącego sie na grabówce. On ma ludzi za nic !!! Powinni go zamknąć !!!

 15. Regina pisze:

  Pozamiatane już cisza nikt nic nie mówi i pisze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *