zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Przewoził marihuanę. Wpadł w Kuźnicy Kiedrzyńskiej
16 września 2020 r. | 09:58
0

Policjanci z Kłomnic zatrzymali w ubiegły weekend 3 osoby, które wbrew ustawie posiadały narkotyki. Dwóch zatrzymanych dodatkowo uprawiało w miejscu zamieszkania krzaki konopi. Zatrzymanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek, 11 września 2020 roku, policjanci z Kłomnic w Kuźnicy Kiedrzyńskiej dokonali kontroli pojazdu. Przy jednym z pasażerów znaleźli porcję zielonego suszu. W dalszej kolejności mundurowi dotarli do 26-letniego mieszkańca Częstochowy, który również posiadał przy sobie marihuanę i dodatkowo uprawiał krzaki konopi. Stróże prawa znaleźli w jego miejscu zamieszkania amatorską uprawę. 5 krzaków konopi hodował w specjalnie przystosowanej szafce, znajdującej się w łazience. Z posadzonych nielegalnie roślin można było uzyskać około 220 porcji narkotyku.

W niedzielę kłomniccy policjanci udali się na interwencję domową, gdzie podczas przeprowadzanych czynności ujawnili przy awanturującym się 29-latku kilka porcji zielonego suszu oraz 1 krzak zabronionej rośliny hodowanej na terenie posesji.

Za posiadanie zabronionych substancji psychoaktywnych i uprawę konopi grozi do 3 lat pozbawienia wolności. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *