zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Kolejne utrudnienia w ruchu przy DK1
22 lipca 2019 r. | 09:43
3

Urząd Gminy Mykanów poinformował, że w związku z budową autostrady A1, 18 lipca został zamknięty przejazd pod DK1 - ul. Leśna, Łochynia. Objazd będzie stanowił przejazd pod DK1 w Grabowej (między ul. Jana Długosza a ul. Lipową).

Jednocześnie informujemy, iż wraz z planowaną na przełomie lipca i sierpnia zmianą organizacji ruchu na DK1 w wyniku której zostanie zamknięte skrzyżowanie w Grabowej (ul. Spacerowa/ul.Lipowa), otwarte dla ruchu zostanie skrzyżowanie w Łochyni(ul. Mykanowska/ul. Długa), na którym zostanie zamontowana sygnalizacja świetlna. Uzgodnione przez Gminę Mykanów rozwiązanie umożliwi bezpieczne funkcjonowanie ruchu lokalnego w poprzek DK1, który zgodnie z pierwotnym projektem organizacji ruchu miał zostać zlikwidowany.3 odpowiedzi na “Kolejne utrudnienia w ruchu przy DK1”

  1. Marek pisze:

    Zanim wybudują autostradę to droga w Mykanowie będzie ruiną. Jest niebezpiecznie, nie ma barierek przy chodniku , tir za tirem a dzieci jezdza na rowerach i hulajnogach. Przejść przez pasy ciężko. Teraz remont drogi Kokawa aż do Kiedrzyna, wiec od września dzieci szkolne bedą miały gehennę jeżdżąc do szkoły. Pomyślał ktoś o tym ? Jak można remontować dwie drogi jednocześnie. Dzieci w mieście mają darmowe przejazdy, Moze dzieciom wiejskim tez trzeba ułatwić życie.

  2. Majka pisze:

    Żeby nam sie jeździło lepiej , najpierw musi być gorzej . Ok zgodzić się z tym można, ale droga przez Mykanów jest wyjątkowo niebezpieczną drogą. Odcinek prosty , w dobrym stanie i nikt nie patrzy ze to teren zabudowany , oby szybciej , wyprzedzanie na trzeciego tir za tirem . Tutaj powinien stac fotoradar , bo przejscie przez jezdnie czy wyjazd z posesji czasami graniczy z cudem . Nawet teraz tiry nadganiaja stracony czas i scigaja sie jeden przez drugiego . Jak zyc? Jak to przetrwac ? Strach o dzieci i najblizszych bo ta prędkość nie wrozy nic dobrego .

  3. Ruda pisze:

    Do Pana Piotra ( radnego , który mam nadzieje , ze chociaż jeszcze duchem jest obecny w Mykanowie ) Bardzo proszę zająć się tematem bezpieczeństwa pieszych , przy obecnym natężeniu ruchu pojazdów.. Ostatnio podmuch wiatru przejeżdżającego tira przewrócił moja córeczkę ( szliśmy chodnikiem) Bardzo prosimy o postulowanie w sprawie barierek ochronnych na całej długości chodnika, aby dzieci szkolne bezpiecznie mogły dotrzeć do szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *