zachmurzenie duże
11°
11°
piątek
Reklama
WODKAN Zgierz
Jest przetarg na przebudowę ulicy Nowej w Czarnym Lesie
20 stycznia 2023 r. | 09:00
0

Gmina Mykanów ogłosiła przetarg na przebudowę drogi gminnej ul. Nowej w Czarnym Lesie wraz z gazociągiem oraz budowa kanalizacji ściekowej.

Przebudowa ulicy Nowej rozpoczyna się od skrzyżowania z ul. Częstochowską (bez skrzyżowania). Łączna długość ujętego odcinka drogi ul. Nowej wynosi 533,45 m. Planowana przebudowa ma na celu wydzielenie jezdni szerokości 3,5m o nawierzchni z betonu asfaltowego oraz z kostki betonowej. W ciągu jezdni za krawężnikiem wykonane zostanie pobocze szer. 0,75 m (szerokość liczona wraz z krawężnikiem) wzmocnione kruszywem kamiennym lub ułożony ściek z prefabrykowanych elementów betonowych. Wykonane zostaną również zjazdy na posesje. Pozostałą część pasa drogowego stanowić będzie pas zieleni, z warstwą humusu gr. min. 10 cm i obsiany trawą.

Pierwszy odcinek z odprowadzany do ul. Częstochowskiej od studnie Sk1 do studni Sr1. Drugi odcinek od ul. Nowej od studni Sk6 do przepompowni Ps. Przepompownię ścieków PS należy umieścić na działce o nr ewid. 229/15 przy ul. Nowej miejscowości Czarny Las.

Oferty można składać do 27 stycznia.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *