zachmurzenie duże
18°
18°
poniedziałek
Reklama
Co się dzieje w SP w Czarny Lesie?
07 grudnia 2018 r. | 11:41
7

Trwa konflikt w Szkole Podstawowej w Czarnym Lesie pomiędzy rodzicami niepełnosprawnego ucznia a dyrektorką Beatą Sikorską. O sprawie została już zawiadomiona Prokuratura Rejonowa w Częstochowie oraz Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Sentencję znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 7 odpowiedzi na “Co się dzieje w SP w Czarny Lesie?”

 1. Antonisz pisze:

  podopiecznej wojta nic nie zrobicie

  11
  16
 2. Dorota Stępień pisze:

  Nasza Gmina to nie prywatny folwark Pana Wójta i Pani Dyrektor Szkoły w Czarnym Lesie. Oczywiście sprawdzimy układ Wójt-Dyrektor szkoły. W dzisiejszych czasach mamy do tego sporo narzędzi prawnych. Województwo i Ministerstwa też już wiedzą o sprawie.

  13
  18
  • Sebastian Stępień pisze:

   To jeszcze się okaże co da się zrobić, nie pozwolę zrobic krzywdy swoim dzieciom. Ani Wójt, ani Pani Dyrektor nie są nietykalni. Mają za to sporo do stracenia, czyli swoje stanowiska. Domino ma to do siebie, że przewracasz jedną kostkę leci reszta.

   15
   12
 3. Czytelniczka pisze:

  Właśnie wójt i tak nic nie zrobi . Ostatnio poszła skarga na dyrektor szkoły w Lubojnie o nękanie ucznia z orzeczeniem i nic wójt z tym nie zrobił, pani dyrektor oświaty w czewie dobra znajoma wójta też problemu nie widziała. Odpowiedzieli wogole nie na temat ( czytałam bo opisuje sytuacje koleżanki ) . Działa dalej ale czy tym konszachtom da radę?? A sesja odnośnie tej sprawy to podobno śmiech na sali .

  12
  13
  • Ja pisze:

   Chyba wiem o kim piszesz . Moja córka chodzi do Lubojny , często opowiadala ze temu dziecku chłopaki dokuczali. Niestety dyrektorka nie jest lubianą osobą. Ładnie się śmieje a robi swoje. Tam non stop jest jakaś akcja . Teraz już we wrześniu była afera , kiedyś alkohol na dyskotece …..
   Cieszę się ze ta mama skargę złożyła i wiele rodziców jest po jej stronie . Szkoda że im się nie udało . Mam nadzieję że teraz jest lepiej jej dziecku.

   5
   9
   • Ad pisze:

    Dla wyjaśnienia: za nadzór pedagogiczny w szkole odpowiedzialne jest Kuratorium Oświaty i tylko one, natomiast Urząd Gminy za nadzór finansowy i do zwolnienia Dyrektora nie ma nic.

    9
    1
    • Ja pisze:

     W takim razie dlaczego na Wierzchowisku to wójt chciał , miał ( nie wiem czy już zwolnił) ) zwolnić Panią Dyrektor w Kocinie tez wójt zwolnił

     4
     5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *