zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Gmina nie dostała 918 tys. zł dofinansowania na salę w Borownie!
13 października 2017 r. | 11:33
6

Gmina Mykanów starała się o 918 800 zł na rozbudowę budynku szkolno-przedszkolnego o salę gimnastyczną z zapleczem i zespołem żywieniowym w Borownie. Dofinansowanie miało dać Ministerstwo Sportu i Turystyki. Łączny koszt inwestycji to 1 839 600 zł.

Głównym celem inwestycji miała być sala sportowa o wymiarach 26,4 m na 18,1 m i wysokości średniej 9,4 m i powierzchni 474,8 m2.

Niestety, przez źle napisany wniosek, Ministerstwo Sportu i Turystyki zaopiniowało negatywnie wniosek o dofinansowanie tego projektu. Mimo iż Wójt Dariusz Pomada ma doskonałe kontakty w Prawie i Sprawiedliwości, mimo iż zapewniał, że dofinansowanie będzie, wniosek przepadł.

Do budowy tego obiektu, gmina będzie musiała dołożyć co najmniej 918 800 zł. Skąd na to weźmie pieniądze? Oczywiście, będzie kolejny kredyt.

Gratulacje dla Wójta.

Wniosek złożony w Ministerstwie znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Gmina nie dostała 918 tys. zł dofinansowania na salę w Borownie!”

 1. Wyborca pisze:

  Kolejna rzecz która spierdzielił Pomada!

 2. Bogdan pisze:

  Jakaś masakra jest w tym urzędzie, prawie milion w plecy i pewnie kolejny kredyt się szykuje…prawda Panie Wojcie?

 3. Kycha pisze:

  Ten jedyne co umie robić to nas zadłużać! Wstyd!

 4. Jaśko Nowak pisze:

  Ja tam ufam Wójtowi, wierzę w jego zapewnienia i sądzę, że zrechabilituje się w następnej kadencji, bo ma mój głos. Popieram jego działalność, prowadzi ona do polepszenia naszego życia, naszych dzieci również. WÓJT DBA O GMNIĘ! A kto się z tym nie zgadza ten ślepy i ignorant!

  3
  1
 5. Paweł Śliwiński pisze:

  Przepraszam Wójta Gminy Mykanów za umieszczenie na stronie zyciemykanowa.pl obraźliwych i niezgodnych z prawdą wpisów dotyczących Wójta Gminy Mykanów oraz za podszywanie się pod Wójta Gminy Mykanów pod nickiem “WOJT POMADA”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *