zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Będą nowe place zabaw i siłownie w pięciu sołectwach
03 sierpnia 2018 r. | 11:17
1

Do wyborów nieco ponad 2 miesiące, dlatego trzeba coś robić. Nawet pozorami można pozyskać wyborców. Gmina ogłosiła przetarg dostawę i montaż urządzeń na place zabaw i urządzeń siłowni zewnętrznych - fitness w miejscowościach: Borowno Kolonia, Cykarzew Północny, Nowy Kocin, Kuźnica Kiedrzyńska, Łochynia.

Przedmiotem zamówienia jest: dostawa i montaż urządzeń na place zabaw i urządzeń siłowni zewnętrznych – fitness w miejscowościach : Borowno Kolonia , Cykarzew Pólnocny , Nowy Kocin ,Kuźnica Kiedrzyńska , Łochynia – zamówienie podzielone jest na 5 części: Cześć 1 :Dostawa i montaż urządzeń placu zabaw dla dzieci w sołectwie Borowno Kolonia , Część 2: Dostawa i montaż urządzeń placu zabaw i siłowni zewnętrznej w sołectwie Cykarzew Północny; Część 3: Dostawa i montaż urządzeń siłowni na świeżym powietrzu w sołectwie Nowy Kocin ; Część 4: Dostawa i montaż sześciokąta wielofunkcyjnego na plac zabaw Przedszkola w Kuźnicy Kiedrzyńskiej ; Część 5: Dostawa i montaż urządzeń siłowni zewnętrznych na plac w Łochyni.

Urządzenia z pewnością będą zamontowane do 21 października 2018 roku.Jedna odpowiedź do “Będą nowe place zabaw i siłownie w pięciu sołectwach”

  1. Ja pisze:

    Jakiś czas temu pisaliście, że gmina poprzez dużą liczbę inwestycji chce zyskać przychylność mieszkańców. Obecnie sugerujecie, że tylko teraz przed wyborami gmina coś robi. Wybierzcie jednokierunkową strategie, bo krytyka dla krytyki wygląda bardzo groteskowo i jest niepoważna.

    6
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *