bezchmurnie
17°
17°
środa
Reklama
fot. Powiat Częstochowski
Zespół Szkolno Przedszkolny z Borowna drugi w wojewódzkim konkursie wiedzy o Świętym Janie Pawle II
18 maja 2017 r. | 16:33
0

Zespół Szkolno Przedszkolny z Borowna zajął drugie miejsce w finale III Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Świętym Janie Pawle II. W finałowych zmaganiach wzięło udział 11 drużyn (3 osobowych) z całego województwa śląskiego. Konkurs składały się z trzech etapów. W pierwszym każdy członek drużyny odpowiadał na 30 pytań zamkniętych. W drugim, najlepsze 9 zespołów odpowiadało na 40 pytań. Etap ten wyłonił najlepszą szóstkę, która zmierzyła sie w rundzie finałowej. Dzięki punktom bonusowym z poprzednich etapów pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja Gimnazjum w Rzerzęczycach, drugie miejsce Zespół Szkolno Przedszkolny z Borowna, a trzecie Gimnazjum z Widzowa.

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Borownie reprezentowali: Oliwia Dominiak; Krzysztof Wala; Karolina Halbiniak, opiekun ks. Wojciech Ignasiak.

Gościem specjalnym konkursu był osobisty fotograf św. Jana Pawła II - Arturo Mari, który przedstawił swoja współpracę z papieżem, a także opowiadał na pytania uczestników. /Powiat Częstochowski/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *