zachmurzenie duże
18°
18°
poniedziałek
Reklama
fot. Hala Sportowa Mykanów
Koncert Rybińskiego okazał się finansową katastrofą
04 października 2017 r. | 12:01
11

Właśnie dostałem odpowiedź z gminy odnośnie kosztów koncertu Andrzeja Rybińskiego, który 23 września odbył się w Hali Sportowej w Mykanowie. Jak zapewne pamiętacie, koncert był biletowany. Na 15 000 Mieszkańców gminy, w koncercie wzięły udział 134. osoby, które zakupiły bilety. Koncert dla tych 134. osób kosztował gminę łącznie 16 230 zł.

Z tytułu sprzedanych biletów przychód wyniósł 2 680,00 zł. A sam koncert organizowany był wspólnie przez Urząd Gminy w Mykanowie oraz GOKiS w Mykanowie.

Koszty poniesione przez gminę to:
• wynagrodzenie Pana Andrzeja Rybińskiego w kwocie 5 000,00 zł,
• wynagrodzenie Pana Kacpra Rybińskiego w kwocie 5 000,00 zł,
• obsługa techniczna 5 000,00 zł,
• opłata na rzecz ZAIKS 1 230,00 zł.

Według zdobytych przeze mnie informacji, gmina planowała, że w koncercie weźmie udział ok. 1000 Mieszkańców. No cóż, trochę się przeliczyli.

Skoro koncert był komercyjny i okazał się niewypałem. Kto za niego zapłaci? Oczywiście Mieszkańcy gminy.

Wnioski wyciągnijcie sami.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Koncert Rybińskiego okazał się finansową katastrofą”

 1. Franek pisze:

  Najpierw hejtuje Pan Wójta, że robi biletowany koncert dla kasy, teraz, że na nim nie zarobił. Zapomina Pan jeszcze o jednej rzeczy, Ośrodki Kultury czy Gminy mają za zadanie organizowanie takich wydarzeń, aby podnieść jakość życia kulturalnego mieszkańców, nie aby zarobić. Proszę się zastanowić, co Pan właściwie tutaj chce osiągnąć, swoją “żetelnością” dziennikarską, bo póki co ten portal sprzedaje tani chłam i sensację dla ludzi, którzy szukają swojego zdania w internecie, zamiast we własnej głowie. To nie ten adres.

  • Wyborca pisze:

   nawet jak jesteś balsamy przez Pomadę i tak mu nie pomożesz ! To nieudacznik!

   • tereska pisze:

    A ja chwalę że jest taki ktoś co potrafi wyciągnąć te informacje z Gminy, bo skąd mielibyśmy o tym wiedzieć, od Wójta manipulanta informacji nr1, ten fakt doskonale pokazuje nieudolność i niegospodarność wydawania naszych pieniędzy

 2. Ela pisze:

  PAN Gąsiorski juz nie jednego opisał w samych negatywach . Niech PAN uważa żeby na pana ktoś nie wsiadł czepia się pan wszystkich którzy panu nie pasują i rzuca bezpodstawne oskarżenia Niech pan zejdzie z tych wszystkich ludzi I daj pan spokojnie pracować i żyć .A pan panie Gąsiorski Niech się pan sam weźmie za robotę

 3. Mieszkanka pisze:

  Dokładnie tak,najpierw zrobił pan aferę, że Gmina sprzedaje bilety na koncert , i to jest złe, a teraz Pan pisze że na tym straciła i to też jest złe. Nie bardzo już wiem o co Panu chodzi. Oczernia Pan wszystkich, czepiając się właściwie wszystkiego, chyba Panu dobrze za to płacą, bo normalny człowiek nie miałby tyle czasu,ochoty i energii żeby całymi dniami zajmować się szkalowaniem Gminy, w której się nie mieszka i ludzi których się nie zna.

 4. Andre pisze:

  Tu trochę gość faktycznie przesadził ale w niektórych sprawach ma 100% racji.

 5. Wyborca pisze:

  Przecież takie dokładanie to katastrofa dla gminy czytajcie to ze zrozumieniem

 6. Mieszkanka pisze:

  Wszyscy tylko Wójt,Wójt i Wójt przypominam,że Wójt sam nie rządzi w Gminie, a po drugie ktokolwiek by nim nie został będzie miał swoich zwolenników i przeciwników. Prawie wszystkie informacje, które udostępnia Pan Gąsiorski są na stronie Gminy, ale tu nie o to chodzi, tu chodzi o spektakularny tytuł artykułu, aferę i zamieszanie, o to chodzi Panu Pawłowi. PIS-owskie zagrywki.

 7. adik pisze:

  Pan jest zwykłą dziennikarską hieną, pisze pan na zlecenie “kogoś”, co pana obchodzi gmina Mykanów skoro jest pan mieszkańcem gminy Blachownia ,zajmij sie swoją gmina chłopie tam też sie wiele dzieje i jest o czym pisać!

 8. nie wazne pisze:

  Czytam te wasze komentarze i cóż. Niektórzy chcą jak widać za przeproszeniem wejść wójtowi w d…e skoro tak go bronią. A po drugie kto zauważy lepiej co się dzieje w gminie Mykanów jak nie osoba z zewnątrz. Mieszkańcy gminy mykanów zastanówcie się kogo bronicie

 9. Mieszkanka pisze:

  Tutaj nie chodzi o bronienie kogokolwiek, tylko o że Pan Paweł wprowadza zamęt i sieje propagandę swoimi wpisami. Czepia się wszystkiego i wszystkich. Jaki sens ma czepianie się np. Radnych?? Przecież ludzie sami ich wybrali. Wyciaga ich zeznania mjatkowe, tylo po co???? Żeby pokazać że jedni są bardziej zaradni a inni mniej?? że jedni mają gorszy status majątkowy a inni lepszy?? Żenada. Wytyka ile to pieniedzy Gmina przeznaczyła na drogi, dziurawe drogi, ba, wręcz się zadłuzyła przez to, ale czy on jeżdzi tymi drogami??? Może gdyby się przejechał kila razy dziennie drogą przez Rusinów,która była dziurawa jak sito, a teraz połozona jest nowa nawierzchnia to przestałby pisać głupoty. Nie mówienie żle o Gminie i o Wójcie nie oznacza że się ich broni, trzeba być uczciwym,miec swój rozum i trzymać się faktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *