zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. UG Mykanów
Budynek GOKiS-u został zmodernizowany!
09 stycznia 2018 r. | 12:00
3

Dobiegły końca formalności i został oddany zmodernizowany budynek Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mykanowie. Dobudowano wiatrołap i klatkę schodową prowadzącą na I piętro budynku. Na piętrze znajdują się pomieszczenia biurowe, sala taneczno-muzyczna, sala komputerowa oraz pomieszczenia sanitarne. W istniejącej części budynku na parterze przeprowadzono przebudowę i remont istniejących pomieszczeń w których powstały pokoje socjalne, zaplecze oraz pomieszczenia dla organizacji pozarządowych. Po rozbudowie powierzchnia użytkowa zwiększyła się o 208,74m2.

Inwestycja była dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury w kwocie: 315 687,00 zł tj 37,29% oraz budżetu Gminy Mykanów 530 088,85 zł wartość całej inwestycji wyniosła: 846 573,85 zł. /UG Mykanów/

fot. UG Mykanów

fot. UG Mykanów

fot. UG Mykanów

fot. UG Mykanów

fot. UG Mykanów

fot. UG Mykanów

fot. UG Mykanów3 odpowiedzi na “Budynek GOKiS-u został zmodernizowany!”

  1. Anka pisze:

    Po obejrzeniu tego co jest wewnątrz stwierdzam, ze „modernizacja” polegała jedynie na dogodzeniu dyrektor i kadrze. Moze skupmy sie bardziej na pracy i efektach z młodzieżą , bo póki co oprócz filmików to nic sie nie dzieje. Czekamy na kolka zainteresowań. Teatralne, plastyczne itd…oby dzieci znów miały gdzie chodzić popołudniami ( nadmienię ze godziny oficjalne otwarcia są do 16- wtedy kiedy jeszcze wszyscy są w szkołach) W ościennych gminach ( np Klomnice czy Rędziny) aż miło popatrzeć na zaangażowanie i ogrom pomysłów takiej jednostki, bale, imprezy jakze różnorodne ..czy będzie można jak do tej pory przyjsc do goku np. o 20? Zobaczymy… życzymy mnóstwa pomysłów , ciekawych ofert i otwartości na ludność… nie zamkniętych drzwi !

  2. Marek pisze:

    Dlaczego dom kultury nie organizuje WOŚP???? W klomnicach byłem, impreza na całego? Jest hala . Chęci brak?

  3. Konrad pisze:

    Czekamy na ofertę ferii zimowych dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *