zachmurzenie duże
16°
16°
sobota
Reklama
Wolna amerykanka przy wieszaniu plakatów
11 października 2018 r. | 10:22
22

Plakat jednego z kandydatów pojawił się wczoraj na tablicach sołeckich. Problem w tym, że plakat przykrył obwieszczenie komisarza wyborczego. Dodatkowo, ktoś z tablic w Borownie zerwał informacje o spotkaniu jednego z kandydatów na Wójta w OSP Borowno.

Bardzo dziwne praktyki mają niektórzy.

Zdjęcia od Czytelników.

PAWEŁ GĄSIORSKI22 odpowiedzi na “Wolna amerykanka przy wieszaniu plakatów”

 1. Janusz pisze:

  Na pewno od czytelników haha

  22
  15
 2. Powodzenia pisze:

  Nie tylko w miejscowości Borowno

  9
  15
 3. sprawiedliwa pisze:

  No cóż, obecny wójt ruszył później z kampanią, duża libcza kandydatów, grunt zaczyna się troszkę palić pod nogami… Trzeba się chwytać wszystkiego, ale bez przesady. 🙂 To nie gra pod nazwą „wszystkie chwyty dozwolone”! Wstyd!

  9
  21
 4. Daniel S pisze:

  Cesarz daje przykład dobrej praktyki hehhe, ciekawe czy ze wszystkim podobnie postępuje

  10
  19
 5. Ja pisze:

  Po raz kolejny wójt pokazuje jaki ma szacunek do innych ludzi. Porażka

  9
  18
 6. Wyborca pisze:

  Brawo, brawo nasz “Kanclerz” trochę przesadza z pewnością siebie. Do zobaczenia przy urnie.

  9
  18
 7. Komedia pisze:

  Panie G. jak najszybciej proszę powiadomić sąd, prokuraturę, ABW, policję, żandarmerię i wszystkie możliwe służby w tym straż pożarna bo może przepisy przeciwpożarowe też zostały złamane. Komedia

  14
  9
 8. Ja pisze:

  Panie K. P. kandydacie na wójta, czy musi Pan przewieszać te plakaty, by robić takie zdięcia i śmieszny szum. Proszę o bardzoej rzeczpwą kampanię.

  23
  8
 9. Wyborca pisze:

  Jeśli chodzi o Pana K. P to prowadzi najlepsza kampanie z jaką mogłem się spotkać. Potrafi zapukac do domu i osobiście przestawić swoją osobę w jak najlepszym świetle, podobnie jak Pani A. D. Natomiast nasz król potrafi prowadzić ciągłe nagonki na swoich przeciwników oraz ich współpracowników przez swoje cenzurowane środki przekazu

  11
  19
  • Ja pisze:

   Czekałem Panie K. na Pana komentarz, widzę, że umie Pan ciepło o sobie pisać. Wiedziałem zawsze, że to Pan pisze. Łatwo pusać i krytykować pod przykrywką. Witam ponownie

   16
   6
   • sprawiedliwa pisze:

    O, widzę że proroków i wszystkowiedzących też tu mamy? Popieram komentarz wyżej dotyczący Pana KP oraz Pani AD. Potrafią prowadzić kampanię na wysokim poziomie, a nie chwytać się wszystkiego co możliwe. Bardzo mocno kibicuję Pani AD, która jest konkretna, zdecydowana i trzeźwo myśląca. Może teraz ja zostanę nazwana Panią A?

    9
    18
 10. Obserwatorka pisze:

  Cezar i jego czopki jak o nich mówią jest tak pewny swej wygranej ,że popełnia kardynalne błędy.Jego świta obarcza winą kontrkandydatow.Zenada.Moze trzeba bylo najpierw pomyslec i nie czekac na ostatnią chwilę ,a teraz na siłę szukac winnych.

  10
  16
 11. Hogaty pisze:

  Ku***. Człowieku… weź się przejedź i dobrze przypatrz czy na tablicach informacyjnych (na plakatach) widać ślady przewieszania… Śmieszne takie pisane … Kolega D.P. a może przeciwnik K.P ?

  9
  22
 12. Janusz pisze:

  Widać zabrakło już miejsca na tablicach ogłoszeń i obecny włodarz zaszalał, sam widziałem te plakaty i nie jest to żadne przewieszenie, tak zostały powieszone, niech nie wypowiadają się osoby które w zaparte twierdzą że jednak ktoś przewieszał. Zasłanianie obwieszczenia państwowego to zły pomysł i niech obecny wójt zagra fair i powiesi swoje plakaty tak jak reszta kandydatów. Jeden po drugim, czytelnie każdego widać. Każdy potrafił się ładnie powiesić. Prawie każdy.

  12
  12
 13. Śmiech pisze:

  Ludzie, obłuda i manipulacja ze strony obecnej władzy, nie dajmy się na to nabrać po raz kolejny!

  11
  19
 14. Maniek pisze:

  Skoro jest to miejsce publiczne, to nie ma znaczenia co na co przywiesi. Mogla również być na tym ulotka odnośnie koncertu czy czegoś. 🙂

  6
  10
  • mieszkaniec pisze:

   Idąc takim tokiem rozumowania, po co w ogóle kampania wyborcza skoro każdy na każdym może siebie wyeksponować. Tu chodzi o szacunek, którego brak obecnej władzy. Jesteśmy nikim w oczach wójta, a to my, wyborcy daliśmy mu tę władze. Jak jesteśmy traktowani na zebraniach i innych spotkaniach z wójtem? Widać na tej stronie za kogo władza nas uważa. Dosyć chamstwa!

   9
   10
 15. Obserwator pisze:

  Co za oczka i ten ironiczny uśmiech…..

  10
  17
 16. Wyborca pisze:

  Dajcie im najniższą krajową i zobaczymy Ilu będzie kandydatów na wójta. A radni powinni robić to w czynie społecznym A nie dostawać 2400 za nic nie robienie. Wszyscy są dobrzy przed WYBORAMI!!! GARNĄ SIE DO KORYTA.

 17. takaprawda pisze:

  Cała ta strona oraz jej zamysł jest jednym wielkim GNIOTEM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *