bezchmurnie
20°
20°
piątek
Reklama
Wójt znowu przegrał ze mną przed SKO w Częstochowie! Czy sprawa trafi do Prokuratury?
03 lipca 2018 r. | 10:25
4

Tak się zastanawiam, ile razy jeszcze będę musiał wygrać z Wójtem Dariuszem Pomadą przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie, by zaczął udostępniać informacje publiczne? W tej samej sprawie wygrałem już dwie sprawy przed SKO. Jak Wójt mi nie udostępni informacji, to zapowiada się trzecia wygrana i złożenie zawiadomienia do Prokuratury Rejonowej w Częstochowie w sprawie celowego nieudostępniania informacji publicznej.

Drogi Wójcie, zastanów się lepiej nad kolejną odmową.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Wójt znowu przegrał ze mną przed SKO w Częstochowie! Czy sprawa trafi do Prokuratury?”

 1. Ogórek pisze:

  prywatny folwark pomady

  2
  3
 2. garfield7 pisze:

  Przegrac z Toba to i tak jak wygrac. Hehe… zobaczysz przyjdzie czas rozliczenia Twoich dzialan ukladny ubeku… myslisz ze o Tobie ludzie nic nie wiedza… ? Poczekamy jeszcze troszke i wyjdzie z kim sie poukladales i dlaczego… piszesz o ludziach, wladzy jako wyslannik tych niezadowolonych… a tymczasem sa gminy o ktorych moglbys napisac faktycznie ale tego nie robisz.. kawa na lawe przed wyborami i wtedy bedziesz cienko piszczal ale na ulicy wyladujesz razem z wlodarzami z ktorymi podales sobie reke ukladny komuchu…

  4
  1
  • Ogórek pisze:

   przecież ten facet z chwilę nie będzie wójtem

   2
   3
  • mieszkaniec gminy pisze:

   Póki co to rozliczamy z działalności naszego marnego wójta, który uważa że jest kompletnie nietykalny i traktuje gminę jako swoją własność. Nie wywiązał się z żadnych obietnic wyborczych, nie zrobił nic co w jakikolwiek sposób popchnęło by gminę do przodu. Kompromitacja!

   1
   4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *