pochmurnie
piątek
Reklama
Internet
Wójt zadłuży gminę o kolejne 2 500 000 zł!
02 czerwca 2017 r. | 10:13
6

Gmina Mykanów jeszcze w tym roku wyemituje dodatkowe obligacje o wartości 2 500 000 zł - taką uchwałę za namową Wójta podjęli radni na ostatniej sesji Rady Gminy Mykanów. Wszystko dlatego, że gminie brakuje pieniędzy przede wszystkim na spłatę poprzednich zobowiązań (kredytów i pożyczek), na którą zostanie przeznaczone z tej kwoty blisko 1,7 mln zł.

Pozostała część z tej kwoty będzie wydana na budowę sięgaczy w pasie drogowym drogi powiatowej 1025S w Kokawie i Mykanowie, budowę kanalizacji w Woli Hankowskiej, konserwację stawu i rowów w Lubojence, wykonanie wyciągu pieszego przy Cichej w Mykanowie oraz dofinansowanie kwotą 150 000 zł samochodu bojowego dla OSP.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Wójt zadłuży gminę o kolejne 2 500 000 zł!”

 1. Ugor pisze:

  co ten facet wyprawia? bierze kredyt na spłatę innych kredytów?

 2. Tytus pisze:

  Dlaczego nikt z radnych nie reaguje?????

 3. corny0101 pisze:

  Po pierwsze : gminę zadłużyli niestety poprzednicy, po drugie – tyle,ile zrobił obecny wójt – nie zrobili w rok poprzednicy. Niestety. Po trzecie – kto Wam pozwala tak oczerniać obecną władzę?! Fakty są takie,że coraz większe poparcie ma wójt Pomada, także nie pomogą Wam żadne oszczerstwa w jego kierunku. To człowiek z klasą i przede wszystkim z rozumem. Tyle w tym temacie!

 4. K52645 pisze:

  Haha konwersacja stawu i rowów.. Ciekawe o czym tak konwersują ;d

 5. prawda pisze:

  facet pracowity, poczciwy , ogarnia długi poprzednika ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *