zachmurzenie duże
14°
14°
sobota
Reklama
W Mykanowie powstał punkt przyjęć interesantów Policji
27 kwietnia 2018 r. | 10:59
0

Na terenie działania Komisariatu Policji w Kłomnicach powstały dwa nowe punkty przyjęć interesantów. Raz w tygodniu, w urzędach gminy w Kruszynie i Mykanowie dyżury będą pełnili dzielnicowi. Dzięki temu mieszkańcy jeszcze szybciej będą mogli uzyskać pomoc. W otwarciu punktów wziął udział Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie podinsp. Mariusz Strzelecki, a także komendant i policjanci z komisariatu w Kłomnicach oraz lokalni samorządowcy.

Powstanie miejsca, gdzie mieszkańcy będą mogli osobiście porozmawiać z dzielnicowymi to odpowiedź na rosnące potrzeby lokalnej społeczności. Z pewnością przyczynią się one do wzrostu poczucia bezpieczeństwa i będą dobrze służyły mieszkańcom, a policjanci będą też mogli szybciej reagować na zaistniałe zagrożenia.

W uroczystym otwarciu dwóch nowych punktów przyjęć interesantów przez dzielnicowych z Komisariatu w Kłomnicach udział wzięli: Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie podinsp. Mariusz Strzelecki, Komendant Komisariatu Policji w Kłomnicach kom. Przemysław Mazurkiewicz, Kierownik ogniwa prewencji asp. szt. Radosław Kot oraz mundurowi, którzy już rozpoczęli służbę w nowo otwartych punktach: asp. szt. Mirosław Nowak i mł. asp. Beata Żmuda.

Punkt przyjęć w Kruszynie ma swoje miejsce w budynku urzędu gminy i będzie czynny w każdy wtorek w godz. 9.00 – 12.00.
Punkt przyjęć w Mykanowie ma również swoje miejsce w budynku gminnym i będzie czynny w każdą środę w godz. 9.00 – 11.00. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *